Пологівцям, які не підписали декларацію з лікарем, доведеться платити

19 Листопада в 09:22  0  1639

На районіПологівцям, які не підписали декларацію з лікарем, доведеться платити

Нова модель фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» запрацювала на первинній ланці медицини в липні 2018 року. Діє за принципом: не підписав декларацію, держава не оплатила роботу сімейного лікаря.


З вересня місяця до трансформації сімейної медицини приєднався і Пологівський район. Всього 34 % пологівців долучилися до реформи та обрали сімейних лікарів. Станом на 15 листопада кількість заключених декларацій становить 10774, - повідомляють у Пологівському ЦПМСД.


Та нагадують громадянам району, що вже з 1 січня 2019 року первинна допомога буде фінансуватися від кількості заключених декларацій. Пологівцям, які не обрали сімейного лікаря буде надаватися тільки невідкладна допомога. Всі планові питання (вакцинація, лікарняний лист, довідки, свідоцтва про смерть, загострення хронічних захворювань, санаторно-курортне лікування, направлення до лабораторії та вузького спеціаліста і т.д.) не будуть оплачуватися державою.


Тому лікарі наполегливо рекомендують всім мешканцям Пологівського району в найближчий час обрати сімейного лікаря та заключити декларацію. Всі хто нехтують процедурою можуть не потрапити до обраного лікаря та платитимуть із власної кишені за планове надання медичної допомоги.


На даний час вже є лікарі, які набрали необхідну кількість пацієнтів - Ірина Нагайчук та Анна Дуб. До них ви вже потрапити не зможете! Серед лідерів по кількості підписаних декларацій- лікарі Світлана Ланцова та Марина Шевченко.


Нагадуємо основні кроки підписання декларації:


1. Обрати сімейного лікаря.
Кожен житель Пологівського району повинен визначитися з кандидатурою сімейного лікаря та підписати з ним декларацію ( інформацію, щодо сімейних лікарів можливо отримати на стендах амбулаторій). Пацієнт має право обрати сімейного лікаря, незалежно від місця проживання та реєстрації.

 

2. Прийти до медичного закладу.
Документи, які потрібні для підписання декларації:
для оформлення дорослих: паспорт та ідентифікаційний код;
для оформлення дитини: свідоцтво про народження, паспорта та ідентифікаційні коди обох батьків.


Крок 3. Оформити декларацію.
Треба ретельно перевірити дані в декларації та підписати її. Передбачене також підтвердження за допомогою смс-повідомлення на номер пацієнта. Так що не забудьте на прийом до лікаря взяти мобільний телефон. Після підписання декларації лікарем, пацієнт повинен забрати свій примірник, а другий примірник буде зберігатися в лікувальному закладі. Надалі Ваше медичне обслуговування здійснюватиме спеціаліст, якому Ви довіряєте своє здоров’я.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)