Де в Пологах можна “отоварити” грошову компенсацію за бебі-бокси

7 Грудня 2020 13:16  0  747

Події містаДе в Пологах можна “отоварити” грошову компенсацію за бебі-бокси

Молоді батьки вже кілька місяців отримують не пакети малюка, а компенсацію за них у розмірі п'яти тисяч гривень. Гроші надходять на банківські картки когось із батьків. Тільки ось перевести в готівку їх можна далеко не в будь-якому магазині.


У Пологівському центрі соціального захисту населення повідомили, що придбати необхідні малюкові або товари для мами на компенсаційні п'ять тисяч гривень у Пологах можна у двох торговельних точках. Зокрема, в мережі магазину «Єва», і у магазині “Дитячий світ”, що розміщений по центральній вулиці Єдності поряд із магазином техніки “Технікс”.

 

Безготівковий розрахунок можна провести у магазинах, власники яких уклали угоду з Міністерством соціальної політики. Обміняти гроші на товар батьки новонароджених дітей можуть у магазинах не залежно від місця проживання, в будь - якому місті.

 

Тільки після поновлення угоди Кабміну з ООН, у новому році зможемо повернутися до отримання вже сформованих пакунків малюка, - пояснили у соцслужбі.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

6
Супер
2
Сміх
4
Жах
11
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)