На яких ставках можна порибалити цього літа

11 Червня в 12:32  0  1361

На районіНа яких ставках можна порибалити цього літа

Розпочався активний період для риболовлі. На погоді стало, та й спеки поки немає. Та пологівських рибалок турбує питання: де можна порибалити і найкраще клюватиме.

 

Рибалки давно облюбували собі орендовані ставки, а частина населення прагне спіймати “велетня” у водоймах, що не в оренді.

 

Успіх гарного кльову залежить від багатьох факторів. Більшість рибалок про них неодноразово чули. На нашому СПГ “Житниця” клює завжди. Є - карась, плітка, піскарь, окунь, бичок. Цього року порадуємо відвідувачів ще й білим амуром, коропом, товстолобиком та судаком. З ціною за місце в цьому році ще не визначились та вона буде прийнятна, - говорить Петро Дуйко, орендар ставка в заплаві р. Мала Токмачка (Між селами Басань та Шевченкове).

 

А в с. Павлівське підприємець Сергій Чухрай, з середини липня, планує відкрити комплекс для відпочинку на водоймі. Тут невеликі компанії зможуть порибалити та відпочити, - зазначає підприємець.

ПП “Обрій”орендує цю ділянку з 1998 року. Риби у нас в достатку, зариблення проходить щорічно. З цінами на платний відпочинок ми ще не визначились, а на іншу ділянку водойми вже приходять місцеві рибалки та рибалять безплатно, - повідомляє приватний підприємець Сергій Чухрай.

 

Секрети від рибалок

За словами “бувалих” риболовів, секретами вдалої рибалки можуть бути декілька факторів, наприклад, різноманітний прикорм та відповідна наживка.

 

Але необхідно якомога більше дізнатися про особливості кльову у даному регіоні. Отже, вплив на якість риболовлі має, звичайно, і температура води, адже з нею змінюється і температура тіла риби. Від температури води залежить інтенсивність обміну речовин у неї, і кількість споживаної їжі.

 

Зміна атмосферного тиску також істотно впливає на поведінку риби. Падіння тиску супроводжується появою хмар та в деякій мірі потемнінням навколо. В результаті зменшується освітленість води і риба стає не активною, зате, коли йде помірний дощ і небо розвиднюється, риба клює “ немов навіжена”, - говорять досвідчені рибалки. Це відбувається тому, що з дощем у водойму стікає велика кількість органічних речовин, що сприяє розвитку фітопланктону, зоопланктону, бентосу - основного корму для риби.

 

Тож, збираючись на риболовлю, слід переглянути синоптичний прогноз та пам'ятати основні нехитрі правила риболовлі.

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)