Чому бездіють правоохоронці?

16 Вересня 2015 15:31  0  2072

Народна новинаЧому бездіють правоохоронці?

Сергій Ротко пише:

 

За останні декілька місяців на нашому кутку сталося близько 6-7 пограбувань підсобних приміщень, а саме сараїв, гаражів та літніх кухонь.

 

Дані випадки відбувалися зі зломом або шляхом вільного доступу до незачинених приміщень у нічний час.Були пограбовані домоволодіння по вулиці Червоній, Смирновій, провулках Воровського та Квітковому. По кожному випадку було складене кримінальне впровадження за статтею пограбування.

 

Але є також що найменше два пограбування, стосовно яких господарі вирішили не звертатися до правоохоронних органів із цілковитою впевненістю, що це не дасть ніяких результатів. Так воно і є! В жодній справі, що розслідується немає ні найменших зрушень в бік вирішення проблеми та розкриття справи. Та що ж робити потерпілим??? Куди ще звертатися? Чому справи пущені на самоплив? Всім давно відома приказка, що під лежачій камінь вода не тече! То коли наш «камінь» зруше з місця? Але ж все просто…

 

В одному з випадків потерпілий господар власними силима знайшов поцуплене майно, яке було продане приватному підприємцю та викликав правоохоронців. Даний факт був зафіксований та складений протокол і на цьому діло зупинилося. Чому не викликали на допит підприємця? Адже він скуповує крадене та знає в обличчя того хто йому крадене приніс, тобто він являється єдиним хто бачив крадія. Чому пограбований господар не може повернути своє майно? Можливо тут є зговір та справу навмисно затягують щоб просто її закрити?

 


Прислал: Сергій Ротко

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

В рубрике "Народная новость" публикуется любая информация не содержащая рекламу, личную (конфиденциальную) информацию. Информация не является официальной, не проверяется и не рецензируется. Редакция за достоверность информации в разделе "Народная новость" не отвечает и ответственности не несет. Редакция может не разделять точку зрения автора данной публикации.Модератор имеет право на своё усмотрение блокировать часть информации или убрать её полностью с публикации. Если Вас не устраивает в чем-то опубликованный материал, выскажите своё мнение в комментариях. В исключительных случаях Вы можете отправить свои претензии по адресу rayonka@gmail.com (не забудьте указать свои ФИО, контактный телефон, email и если необходимо, свою должность) и администрация сайта свяжется с Вами для принятия дальнейшего решения вопроса о публикации статьи на сайте.

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)