Чи відомі пологівцям місцеві точки продажу сурогатного алкоголю?

10 Жовтня 2016 09:20  0  1994

Маю думкуЧи відомі пологівцям місцеві точки продажу сурогатного алкоголю?

Смерть та неодноразовий випадок отруєння підробленою горілкою на жаль, за останні декілька тижнів, стали однією із тем № 1 в Україні.

 

Нещодавно випадки отруєння сурогатом були зафіксовані і в Запорізькій області.

 

Журналісти rayonka.com поставили пересічним пологівцям питання: Чи вважають вони продаж підробної горілки проблемою для нашого регіону та чи знають де у нашому місті/ районі є точки з продажу?

 

Пологівці виявилися не надто балакучими на цю тему. Чи реально не знають, чи говорити не хочуть.

 

Альбіна, кухар
Я справді гадаю, що для Пологівщини сурогатний алкоголь є проблемою. Впевнена, що точок де торгують таким, немало, але особисто не знаю, де вони. Я живу на Аврорі, чула від людей, що продають десь там. Видно, що люди виживають такий алкоголь, бо немало п’яниць навкруги, які явно не в магазинах дорогу горілку беруть.

 

 

 

 

 

 

 Іван, пенсіонер

Я переселенець з Макіївки, живу в Пологах недовго, переважно у центральній частині міста. За цей час не чув про те, щоб десь тут поблизу були точки з підробним алкоголем. Помічаю, що в Пологах люди, буває, добряче випивають. Нещодавно жив у гуртожитку, так там і дами рюмку перехиляють, але що саме п’ють, який алкоголь, не знаю.

 

 

 

 

 

 

Микола Миколайович, пенсіонер
Таких випадків, щоб від сурогатної горілки помирали пологівці, я не чув. А те, що купують такий алкоголь, випадки дійсно є. У Чапаєвці проблем немає, масово продають як самогон, так і катану горілку. Я вважаю, що той хто жене самогонку, той гарантію дає, є перевірені люди. Щодо горілки не знаю.

 

 

 

 

 

 

Володимир Дмитрович, пенсіонер
У нас в районі не було смертельних випадків від так званої “катанки”, а може, ми просто про них не чули. Я не знаю, де конкретно у нас і місті точки з продажу сурогатного алкоголю, однак, всім відомо: вони є. Підробною горілкою торгують й у місцевих магазинах.

 

 

 

 

 

 

Віталій, слюсар міськгазу
Ні, я взагалі не чув, щоб у нас продавали “катану” горілку. Самогон, гадаю роблять та продають, а за горілку не в курсі.

 

 

 

 

 

 

 

Тамара, пенсіонерка

Такі випадки є у нас в місті. В основному, як я чула,и підторговують “катанкою” у міських кіосках на розлив.

 

 

 

 

 

 

 

Можливо, наші читачі в мережі Інтернет стануть більш контактнішими та активніше поділяться своїми відповідями? Долучайтесь до опитування! 


 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
1
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)