Працівник культури — одна з найважливіших професій нашого часу

9 Листопада в 09:27  0  1435

КультураПрацівник культури — одна з найважливіших професій нашого часу

Україна культурно багата та творчо розвинена країна. Таке велике розмаїття надбань гідне, аби його прославляли, продовжуючи популяризацію щодня. Цим і займаються працівники культури: ті, хто невпинно пробуджують національну свідомість, плекають любов до нашої культури і прославляють творчість.

 

9 листопада Україна вітає кожного працівника культури, який робить величезний внесок в цю суспільно необхідну справу.

 

Традиція — це культура. Культура — це нація. І таким осередком, який зібрав усіх майстрів культури нашого міста, є районний Будинок культури “Гірник”.

 

А кожен із тих, хто там працює, зберігає духовність української нації, постійно поширюючи її і закликаючи любити українське кожне нове покоління.

 

 

Так українську пісню в нашому місті прославляє Самойлик Наталія Гівіївна, керівниця студії естрадного вокалу.

 

Наталія зросла в родині, де батько та мати дуже гарно співали.

 

“Любов до співу отримала із молоком матері: співала і вдома, в сімейному колі, і в дитячому садочку, і в школі”, — з посмішкою згадує жінка.

 

Потім — 4 роки Мелітопольського училища, і з 1996 року плідна праця на культурній ниві. Спочатку Гуляйполе, а нині 21 рік поспіль дарує свій талант нашому містечку Пологи.

 

Наразі Наталія навчає діток дошкільного віку та дорослих від 30 років і більше. Наймолодшим тільки 5 рочків, а вони вже демонструють успіхи на сцені. Не забувають про свою викладачку і випускники. Відвідують, спілкуються, разом співають.

 

Із репертуару — українська популярна народна пісня із патріотичним спрямуванням.

 

“Намагаємося співати і в різних жанрах аби діти розвивалися та отримували насолоду від різнобарв'я українських пісень”, — розповідає Наталія.

 

Про найтепліші серцю нагороди відповідає коротко: “Моя нагорода — плідна праця та успіх моїх вихованців”.

 

Ні для кого не секрет, що творчі люди щирі та душевні. Така ж атмосфера панує в районному будинку культури нашого міста. Наталія поділилася, що її надихає робота з колегами та важлива місія, яку вони виконують всі разом:

 

“Я вважаю, що свою роботу ми виконуємо на відмінно. У нас сильний, теплий колектив. Тому я дійсно пишаюся тим, що тут працюю. І сподіваюся, що зовсім скоро ми відкриємо свої двері, і кожен пологівець відчує цю атмосферу і також буде пишатися і нашою українською культурою, і тим, що робить кожен, хто причетний до мистецтва в нашому місті”.

 

А ми дякуємо кожному працівнику культури за ту титанічну працю, яку виконує кожен з вас. Саме завдяки вам існує, збагачується новими талантами і розвивається культура Пологівського краю.

 

Вагомий внесок вносять в розвиток міста всі колективи, які існують та сяють завдяки вам.

 

Нехай вас не покидає цей запал, не вичерпуються ідеї і не вщухає палаючий вогонь любові до української культури. Перемог вам і щастя, дорогі працівники культури!

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)