Зі святом, залізничники!

4 Листопада в 09:50  0  1070

АсортіЗі святом, залізничники!

Місто Пологи — одна велика сім'я, яка розташувалась серед залізних рейок Придніпровської залізниці. Немає людини, в колі знайомих якої не було б залізничника. Ба навіть є цілі сім'ї, члени яких віддали все своє життя або принаймні його частину цій справі.

 

І ось 4 листопада Україна відзначає День залізничника: день, коли тим, хто вічно на колесах, бажають щасливої дороги, надійного локомотива, зеленого світла і радісних зупинок. І у Пологах цей день шанується особливо, бо наша залізниця — одна з найважливіших структурних підрозділів.

 

Наше місто - це великий залізничний вузол. Сьогодні включає в себе 43 локомотиви. Експлуатаційна довжина дистанції — 421 км, а розгорнута довжина головних колій — 206 км. Варто сказати, що залізничну станцію Пологи було побудовано в 1894 році, а вже в 1904 році станція стала важливим залізничним вузлом. Мала рух за маршрутами Катеринослав — Бердянськ, Олександрівськ — Волноваха.

 

Сьогодні станція Пологи може похизуватися своїми кадрами, які навіть на заслуженому відпочинку продовжують із теплом згадувати час роботи на залізниці.

 

Так на залізниці працював майже кожен член сім'ї Кузнєцових.

 

Віталій Арсенійович — голова сім'ї, почав свій шлях слюсарем відразу після навчання та армії в 1974 році. Вже через 5 місяців роботи надійшла пропозиція перейти на посаду майстра топливного відділу.

 

Потім в 1991 році Віталія Арсенійовича призначають головним механіком, а в 2002 - вже виконуючим обов'язки начальника депо.

 

 

“Тоді після кожного призначення я говорив: “Навіщо мені це треба? Я ремонтник, але постійно чув вираз - не святі горшки ліплять”, — згадує Віталій Кузнєцов.

 

На своїй посаді підвищує показники втричі, звертається до начальства за допомогою для залізниці, замовляє інструменти та обладнання.

 

“Дуже важко було із запчастинами. Потрібно було шукати виходи з безвиходдя, цим і займався. Не побоявся заявити про наші потреби заступнику начальника дороги. Це і допомогло тоді вдало продовжувати роботу. Саме тоді наша робота і пішла вгору: якісні запчастини, продуктивна робота і все це завдяки тому, що зрозуміли одне одного”.

 

Також на пологівській залізниці працювала сестра Віталія, син, донька, дружина, зять, дружина сина… Не єдиний випадок цілої сім'ї залізничників у нашому місті, але такий значимий!

 

Дружина Віталія Арсенійовича, Наталія Миколаївна, пропрацювала 37 років на пологівській залізниці. Спочатку черговим, а потім і заступником начальника вокзалу.

 

“Для нас було дуже почесно продовжувати сімейну династію. Ось і пішла за чоловіком на залізницю. Тоді ми були справжньою сім'єю залізничників”, — посміхається Наталія Миколаївна.

 

 

Що приємного можете згадати про роботу на залізниці?

 

— Мені дуже подобалося працювати з людьми. Це цікава, різноманітна робота. Завжди хотілося допомогти, зробити щось корисне… Ще теплий спогад — висаджування квітів на залізниці. Уявіть, якою приємною була робота, постійно хотілося про це місце піклуватися.

 

Усім, хто сьогодні працює на залізниці, Віталій та Наталія Кузнєцові бажають успіхів, сімейного благополуччя, терпіння і сподівання на те, що залізниця продовжуватиме розвиватися.

 

Наразі залізниця невпинно працює. Є там і молоді кадри, і ті, хто віддав роки свого життя. Нехай завжди будуть світлими перони, привітними пасажири, якісними машини та їх запчастини. І нехай якою б довгою не була дорога чи зміна — завжди буде бажання повернутися до роботи!

 

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
3
Сміх
2
Жах
2
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)