«ДІАСЕРВІС» дарує пенсіонерам знижки

12 Листопада 2018 15:10  0  6985

На правах реклами«ДІАСЕРВІС» дарує пенсіонерам знижки

Кожного понеділка пенсіонери, при пред’явлені пенсійного посвідчення, матимуть знижку 10% на будь-які дослідження крові. Акція діє постійно.

 

"ДІАСЕРВІС" – це медично-діагностична компанія, яка успішно працює у сфері надання медичних послуг жителям Пологівського району вже більше 7 років.

 

Чому пацієнти обирають "ДІАСЕРВІС"?

 

По-перше -за якість. "ДІАСЕРВІС", використовуючи найкращі методики, технології, матеріали та обладнання проводить діагностику та лікування на рівні світових стандартів. А співробітники "ДІАСЕРВІС", які працюють на протязі багатьох років у компанії, постійно підвищують свій професійний рівень.

 

По-друге, це зручність. З якою проблемою найчастіше стикається пацієнт? Отримавши від лікаря список необхідних аналізів, він шукає, де можна провести дослідження. Які б аналізи не знадобилися пацієнтам, лабораторія проводить їх самостійно, не звертаючись в інші медичні установи та лабораторії. Тим самим «ДІАСЕРВІС» економить кошти і, головне, час пацієнтів, адже фактор часу буває надзвичайно важливий для успішного лікування!

 

"ДІАСЕРВІС" у Пологах знаходиться за адресою: вул. Луначарського, 6 / Жовтнева, 90 (2-й поверх), відділення швидкої допомоги, каб. №3

 

Забір біоматеріалу: понеділок - п'ятниця з 8.00 до 10.00

 

Довідки за т. 099-71-80-677, 096-001-01-76

 

Довірте здоров’я своїх батьків та близьких професіоналам "ДІАСЕРВІС".

 

Будьте здорові!

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)