З грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

29 Листопада в 16:12  0  97

На районіЗ грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Відділення ВД Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Пологівському районі звертається до роботодавців із проханням приділити увагу та надати посильну допомогу інвалідам, які працюють або втратили працездатність на вашому підприємстві.

 

Рівень розвитку та цивілізованості суспільства визначається ставленням до людей з обмеженими фізичними можливостями.

 

Заради дотримання прав людини, участі інвалідів у житті суспільства та як нагадування людству про обов’язок виявляти турботу і милосердя до найбільш незахищеної частини суспільства рішенням Генеральної Асамблеї ООН 3 грудня було визначено як Міжнародний день людей з інвалідністю. Це день підбиття підсумків зробленого для людей з особливими потребами, аналізу їх фактичного становища в суспільстві і визначення планів щодо поліпшення їх життєвого рівня.

 

На обліку у відділенні Фонду перебуває 207 інвалідів праці. На долю цих людей випали нелегкі випробування, але вони долають труднощі і проявляють виняткову силу духу. Законодавством встановлено цілий ряд соціальних послуг та виплат для інвалідів праці, які здійснюються відділенням Фонду. Основними з них є оплата лікарняних, витрат на лікування, одноразова та щомісячні страхові виплати, придбання спеціальних засобів пересування, фінансування протезування, санаторно-курортного лікування.

 

Важливим питанням повернення інваліда до повноцінного життя є його працевлаштування, хоча б на неповний робочий день. Якщо працівник після травмування відчуватиме, що він потрібен підприємству й колективу, його соціальна реабілітація пройде набагато успішніше і швидше. Тому створення робочих місць для інвалідів повинно бути першочерговим завданням для кожного роботодавця.

 

Як позитивний приклад слід привести ставлення директора ДП «Пологівське ЛМГ» Носика В. І. до потерпілого на виробництві столяра В., який у липні поточного року внаслідок виробничої травми втратив пальці правої кисті. Потерпілому встановлено інвалідність, і він не у змозі продовжувати працювати за професією. По завершенню періоду лікування потерпілий В. переведений на інше місце роботи та продовжує успішно працювати на рідному підприємстві.

 

Життєвий досвід доводить, що люди з інвалідністю стають повноцінними і високоефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох інших.

 

До Міжнародного дня людей з інвалідністю відділення Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві у Пологівському районі 30 листопада 2016 року з 9:00 до 10:00 проводить «гарячу лінію» за телефонами: (06165) 2-38-60 – начальник відділення Віктор Іванович Сивуха та 2-31-89 – спеціалісти відділення Фонду.

 

Зателефонувавши до відділення Фонду, громадяни зможуть отримати кваліфіковану відповідь на такі питання, як соціальний захист інвалідів праці, відшкодування шкоди, заподіяної працівникові внаслідок ушкодження його здоров’я на виробництві, порядку проведення індексації страхових виплат, надання медичної, професійної та соціальної реабілітації потерпілим на виробництві тощо.

 

Бажаємо усім людям з інвалідністю міцного здоров’я, гарного настрою, стійкості духу, впевненості у житті, підтримки близьких людей та відчуття постійної уваги з боку суспільства.

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)