П’ятирічні дзюдоїсти з «Лисички» показали своїм майстер-клас Есть фото

28 Жовтня в 20:10  0  1226

ОсвітаП’ятирічні дзюдоїсти з «Лисички» показали своїм майстер-клас

Досить незвичайний захід сьогодні пройшов у дитячому садочку «Лисичка». Хлопці й дівчата у бійцівських кімоно на спортивному татамі показали справжній майстер-клас для вихованців середньої та старшої груп.

 

Юним дзюдоїстам ще тільки по п’ять років, а прийоми та захвати вони роблять досить впевнено і завзято. Так як маленькі спортсмени ходять до садочку «Лисичка», аудиторія юних глядачів у залі для них була абсолютно своєю.

 

Ініціював проведення імпровізованого майстер-класу Володимир Донець, тренер Спортивного клубу самбо "Прайд".

 

– Добре коли любов до спорту дітям прививають з раннього віку. Так як в молодшій групі з дзюдо займаються дівчата й хлопці з 5-річного віку, ми вирішили познайомити і їх друзів з садочку зі спортом. Сьогодні на ознайомчому уроці ми продемонстрували ті вміння і навички, які мають їх однолітки - вихованців цього ж закладу. Більшість наших юних спортсменів вже приймають участь у чемпіонатах, змаганнях різних рівнів, - розповів Володимир Донець.

 

Дату проведення демо-уроку обрали не випадково, зазначає тренер, сьогодні Всесвітній день дзюдо. Вже п’ятий рік поспіль 28 жовтня, у день народження засновника дзюдо Дзігоро Кано, відзначається Всесвітній день дзюдо, який був ініційований Міжнародною федерацією.

 

Отже, сподіваємось, що майбутні чемпіони та призери-олімпійці тренуються саме в Пологах і у тренера Володимира Донця. І нехай подібні майстер-класи та спілкування після них прямо на татамі примножать кола спортсменів у нашому місті.

 

Всі учасники зустрічі отримали від СК «Прайд» презенти на пам'ять – фірмові брелки. Юні глядачі також мали змогу спробувати свої сили у спорті, демонстрували як сідають на шпагат та роблять мостики і перекиди.

 

 

Автор: Людмила СОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

16
Супер
4
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)