До весни в Україні зростуть ціни на цукор

14 Січня в 10:06  0  671

На Вкраїні та у світіДо весни в Україні зростуть ціни на цукор

Ми дуже залежимо від світових цін

 

Після того, як Україна встановила рекорд у експорті цукру, профільна асоціація “Укрцукор” прогнозує підвищення закупівельних цін на цукор на 5-10% до березня. Відпускні ціни можуть підвищитися на 7%. Про це повідомила керівник аналітичного відділу асоціації Руслана Бутило.

 

“Закупівельні ціни підуть трохи вгору, але незначно. Ми дуже залежимо від світових цін. На перший погляд, може здатися, що частка експорту в нашому виробництві не дуже велика, тому прямої прив’язки до міжнародних цін у нас начебто немає, але по факту одні й ті ж тенденції – коли світ йде вгору, Україна йде вгору, коли світ йде вниз, Україна йде вниз… Тому прогнозуємо, що в Україні ціни збільшаться десь на 5-10% до весни, і світ, за різними оцінками, теж піде вгору, але несуттєво”, – сказала Бутило.

 

Вона зазначила, що світові ціни на цукор, в свою чергу, залежать від ситуації в країнах – великих виробниках, таких як Індія і Бразилія, а також від цін на нафту.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)