Коронавірусом можна перехворіти декілька разів

23 Квітня в 08:04  0  1121

Здоров'яКоронавірусом можна перехворіти декілька разів

В Україні зафіксовано перший випадок повторного зараження коронавірусом.

 

В Рівненський області Covid-19 діагностували у хворих, яких вже збиралися виписувати з лікарні після успішного лікування цього ж захворювання - повідомив Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль на сторінці у соцмережі.

 

«Так як COVID-19 відноситься до повітряно- крапельної інфекції, тому при вдиханні здоровою людиною вірусів в аерозолі, відбувається зараження, інколи навіть і повторне. Людина дійсно може кілька разів захворіти на коронавірус, адже перенісши захворювання один раз, вона не набуває стійкого пожиттєвого імунітету"- говорить завідувачка епідвідділу Пологівської БЛІЛ Тетяна Одинець.

 

Всесвітня організація охорони здоров'я заявляє про можливі рецидивні реакції коронавірусної хвороби і підтверджує, що у пацієнтів які вже перехворіли на Covid-19, антитіла для нової боротьби з хворобою можуть бути відсутні.

 

Всього лише 2% або 3% світового населення мають антитіла в крові, що показують, що вони були інфіковані COVID-19, але це не означає, що у цих людей є імунітет.

 

Глава підрозділу ВООЗ з нових хвороб і зоонозних інфекцій Марія Ван Керхов каже, що надії на припинення пандемії після того, як перехворіє коронавірусом якась частина населення, марні – передає the Guardian

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
5
Сміх
36
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)