МОЗ визначило, як діагностувати повторний COVID-19

5 Червня 2021 08:35  0  1165

Здоров'яМОЗ визначило, як діагностувати повторний COVID-19

Відповідний наказ МОЗ №1056 від 30 травня оприлюднений на сайті міністерства.

 

Міністерство охорони здоров'я унормувало визначення повторних випадків захворювання на COVID-19. Відповідний наказ МОЗ №1056 від 30 травня оприлюднений на сайті міністерства.

 

Згідно з ним, МОЗ визначило повторне захворювання на COVID-19 як "позитивний результат дослідження методом ПЛР або швидкими тестами на визначення антигену SARS-CoV-2 та/або тесту на визначення антигену SARS-CoV-2 методом ІФА отриманий повторно, але не менше ніж через 60 днів після первинного позитивного результату дослідження, у пацієнта, в разі якщо нові симптоми COVID-19 виникли після періоду повного одужання першого епізоду захворювання".

 

У документі сказано, що дані про повторне інфікування будуть зазначатись у формі №058/о для передачі до лабораторного центру МОЗ за адміністративно-територіальною належністю. На основі таких даних проводитиметься епідеміологічне розслідування. Також ці дані будуть внесені до електронної інтегрованої системи спостереження за захворюваннями.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

1
Супер
1
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)