Знайшли спосіб, як знизити ціну на газ

15 Березня в 06:49  0  1311

На Вкраїні та у світіЗнайшли спосіб, як знизити ціну на газ

Українці можуть самостійно обирати постачальника природного газу

 

Ціну на газ можна знизити, якщо дозволити провести повну лібералізацію постачання природного газу для усіх категорій споживачів з 1 квітня 2019 року. Тобто дозволити українцям самостійно обирати постачальника природного газу.

 

"Нафтогаз закупив газ на точці Словаччини за ціною 5981 гривень за тисячу кубометрів. З урахуванням ПДВ та витрат на транспортування і постачання це відповідає роздрібній ціні на рівні близько 8380 гривень", - написав голова правління НАКу Андрій Коболєв у листі до Володимира Гройсмана.

 

За його словами, реформа газового ринку в Україні дозволила десяткам компаній вільно купувати газ на європейському ринку та постачати його комерційним споживачам.

 

"Якщо надати можливість українським домогосподарствам вільно обирати постачальника природного газу, то ціна, яку запропонує конкурентний ринок, буде меншою від поточної регульованої ціни", - пояснює Коболєв.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
29
Сміх
5
Жах
23
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

IMG-8f4175348123b405033d340a3cf2e3c8-V.jpg

 

 

 

 

Пологи (г.)