Ціни на сигарети зростуть в Україні з 1 січня

1 Січня в 19:51  0  466

На Вкраїні та у світіЦіни на сигарети зростуть в Україні з 1 січня

В Україні з 1 січня 2018 року зростуть на 30% акцизи на сигарети

 

Це передбачено змінами, внесеними до Податкового кодексу.

 

Документом передбачається поступове підвищення специфічних ставок акцизного податку на тютюнові вироби і мінімального акцизного податкового зобов'язання зі сплати акцизного податку з тютюнових виробів до 2024 року.

 

Зокрема, ставки специфічних акцизів на тютюнові вироби у 2018 році зростають на прогнозний індекс споживчих цін 11,2% та додатково на 16,7% (тобто, з урахуванням попередньої індексації загалом на 29,7%). Надалі вони мають зростати на 20% щороку до 2024 року.

 

Мета плану підвищення акцизів – досягнення мінімального рівня оподаткування, який діє в ЄС (90 євро на 1000 сигарет). Досі цей показник в Україні становив 20 євро (596,05 гривень).

 

Нагадаємо, за словами керівника Українського центру контролю за тютюном громадської організації "Життя" Андрія Скіпальського, з 2018 року очікується підвищення вартості пачки сигарет в середньому на 6 гривень – до 30 гривень.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)