Що потрібно для цифрового телебачення?

3 Серпня 2012 16:42  0  4666

Запитай у "РАЙОНКИ"Що потрібно для цифрового телебачення?

   Читачі Газети запитують, що треба придбати, щоб дивитися 32 телепрограми цифрового телебачення. На ці питання надає відповіді керівник Пологівського ретранслятора Микола Злидар.

 

   - Реалізацією тюнерів та мовленням цифрового телебачення займається комерційна компанія «ЗЕОНБУД». Телевізори цифрового мовлення придбати поки що проблематично. А тюнери цієї компанії, можна купити в магазинах та на ринках нашого міста. Трансляцію цифрового телебачення для прийому в Пологівському районі ведуть два ретранслятори - в Камиш-Зорі та Оріхові.

 

   Найкращою антеною для прийому є дециметрова логопедична антена, яку поки що можна придбати на базарах у Запоріжжі. Обов'язковою умовою стійкого приймання сигналу є пряма видимість передавальної та приймальної антен. Тюнер буде показувати 50 % рівня і 100 % якості. Наприклад, якщо в напрямку Камиш-Зорі у вас росте високе дерево або стоїть поверхова будівля, то антену треба направити в напрямку Оріхова і навпаки. В місцях, де прийом цифрового телебачення неможливий з напрямків Камиш-Зоря, Оріхів - встановлюються антени з підсилювачами. Але в випадках, де використовуються підсилювачі, які роблять багато помилок приймальні пристрої тюнерів не відновлюють 100 % цифровий побіг. На екранах телевізорів - це відсутність деяких каналів, розсипання картинки.

 

   Як показує практика, багато мешканців нашої місцевості не в змозі дивитися 32 канали, в тому числі канали «ТВ-5» і «Запоріжжя». Це тому, що у них відсутні навики роботи з новими моделями телеприймачів, а також використання непридатних для прийому цифрового телебачення антен. У багатьох мешканців району встановлені логопедичні антени на даху, трубах, підвіконнях, горищах, які не використовуються для якісного прийому сигналу, а тільки ті, які порекомендовані сусідом, кумом, знайомим. Звичайно, в кожному окремому випадку для якісного приймання цифрового телебачення потрібен фахівець, який може підказати звідки краще приймати сигнал і як провести наладку тюнера та підключити його до телевізора. На жаль, сьогодні в Пологівському районі відсутня така фірма, яка могла б надавати такі послуги населенню.

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)