Чим міська влада готова допомогти пологівському бізнесу під час локдауну

5 Квітня 2021 13:58  0  1070

Події містаЧим міська влада готова допомогти пологівському бізнесу під час локдауну

Верховна Рада прийняла за основу і в цілому законопроект, спрямований на фінансову підтримку підприємців і найманих працівників, які вимушено припинили роботу в регіонах "червоної" зони карантину через погіршення ситуації із захворюваністю COVID-19. Пропонується допомога з двох джерел. Перший - це державний бюджет, це гарантована сума в 8 тисяч гривень. Друге джерело - коштом місцевих бюджетів виключно в розмірі, який визначається відповідним рішенням місцевих рад з місцевого бюджету. А яку допомогу готова надати Пологівська громада місцевому бізнесу в період локдауну?

 

Законопроектом передбачається фінансова підтримка фізичних осіб-підприємців та найманих працівників, види діяльності яких будуть обмежені у відповідність з тим, що певна територія буде віднесена до "червоної" зони відповідно до постанови Кабінету міністрів.
Нагадаємо, наприкінці минулого року подібну допомогу отримали наймані працівники та підприємці, які подавали заявки на порталі "Дія".

 

На що готова піти Пологівська міська рада аби підтримати місцевий бізнес, журналісти Газети дізнавались у голови громади Юрія Коноваленка:

 

“Сьогодні наймані працівники в установах і закладах бюджетної сфери однозначно будуть отримувати виплати в розмірі не нижче середньої заробітної плати.
Що стосується бізнесу, то на сьогодні таких коштів в бюджеті не передбачено. Більше того коштів не вистачає на утримання всіх бюджетних установ. В разі запровадження червоної зони, я думаю найбільше постраждають продавці непродовольчих ринків та непродовольчих магазинів.
Ми зараз звіряємо списки підприємців, які зареєстровані в податковій, і які попадуть під обмеження з тим, щоб розуміти скільки треба коштів.

 

З грудня по травень підприємці першої групи звільнені від сплати єдиного податку. А частина підприємців взагалі закрили офіційно підприємництво, але продовжують торгувати на ринку. Конкретні цифри пробуємо вивести.
Крім того, ми звільняємо від орендної плати всіх підприємців які закриваються на час, коли вони не працюють”, - пояснив голова.

 

Нагадуємо, що у зв’язку з погіршенням ситуації на території Пологівської громади та збільшенням кількості захворівших на СОVID-19 з 22 березня були прийняті ряд обмежень, які діятимуть по 11 квітня. Поки що територія Пологівської громади залишається в “помаранчевій зоні”.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

4
Супер
2
Сміх
13
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)