Все для студентів: у Федорівці ліцей крокує в ногу з Європою Есть фото

4 Листопада в 09:59  0  315

На районіВсе для студентів: у Федорівці ліцей крокує в ногу з Європою

Попри дощ та вітер, поїздка до Федорівки у минулий четвер видалася чудовою. Районківці відвідали своїх добрих друзів – колектив Чубарівського професійного аграрного ліцею.


Директор Андрій Зелєнцов та заступник директора з виховної роботи Раїса Кугаєнко провели для нас екскурсію по навчальному закладу, подвір’ї та гуртожитку. Як і рік тому, вражають темпи осучаснення ліцею. Тут вже є шість мультимедійних класів (був тільки один) та три комп’ютерних кабінети. У планах на першому поверсі зробити сучасний музей, експонатів для нього достатньо. Окрім того, на повну йдуть ремонтні роботи в класах, оновлюється техніка. Наприклад, одне з останніх придбань - новенький МТЗюк. Його придбали за рахунок державних коштів, наданих Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Сучасна та нова техніка просто необхідна ліцею для навчання кваліфікованих трактористів. Тому трактор вже повним ходом трудиться на полях ліцею.

 

 

На території розбивають «селянське подвір’я», де буде побудований млин, землянка, капличка. З’явиться біля навчальної будівлі і власний фонтан, а згодом навіть басейн. Про все це мріє Андрій Володимирович. А поки подвір’я прикрашають гойдалка, кошик із квітами на галявині та браві козаки. Це вже улюблене місце багатьох - випускників, наречених. Сюди приїжджають фотографуватися.

 

 

Своїми планами охоче ділиться з нами директор, адже любить Пологівський край і хоче, щоб він був цікавий для жителів інших районів та областей. Студентам від цього тільки краще – вони почувають себе, наче вдома. Триразове харчування безплатне, як і навчання. А у гуртожитку - затишні кімнати, оновлені санвузли та душеві, до того ж, будується сауна. Директор закуповує тренажери для того, щоб розвивати спорт у стінах ліцею та здоровий дух своїх студентів. Чесно, атмосфера тут чудова - видно, що все робиться для того, щоб студенти могли отримувати якісне навчання, професійну освіту та гарно проводити дозвілля.

 


Студент навчального закладу Павло Савостін підтверджує, що навчатися в ліцеї цікаво.- Усі вчителі для нас є добрими друзями, до них можна звернутися у будь-який час за порадою, вони не відмовлять. Мені тут навіть краще, ніж було у школі, - розповів Павло.


Сам хлопець навчається на першому курсі, є старостою 61 групи. Вступив до ліцею після 9 класу Гуляйпільської ЗОШ № 1. У майбутньому Павло здобуде професію тракториста, водія, слюсаря. Серед улюблених предметів – спецпредмети БТО, РПУ, технології, охорона праця, фізкультура, українська література.


- Мені подобається те, що в ліцеї багато практичних занять, нас вчать ремонтувати техніку, їздити на ній. Я вже їздив на Т-150, МТЗ-80. Мій тато водій, і в мене теж лежить душа до водіння.


За словами Андрія Зелєнцова, до навчального закладу приєднався і Куйбишевський ліцей, який тепер, як і Гуляйпільський, є філією Чубарівського професійного аграрного ліцею. Директор вірить, що профтехосвіта є базовою.


- Перша освіта, яку має отримувати випускник школи, – це ПТУ, - впевнений Андрій Володимирович і хоче донести цю думку до батьків, які поспішають влаштувати своїх дітей до вишів через їх престижність. – І, перш ніж вступати до коледжу чи університету, потрібно все спробувати на практиці. Після навчання в ліцеї студенти мають певний досвід.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)