Чи змінилась ситуація з підключенням газу на Пологівщині? Есть фото

4 Жовтня в 15:16  0  1541

Події містаЧи змінилась ситуація з підключенням газу на Пологівщині?

Минулого тижня під час проведення особистого прийому громадян, народний депутат Марина Нікітіна вислухала скарги від пологівців стосовно роботи працівників місцевої газової служби. Людей залишили без газу на три тижні у зв'язку з проведенням планових робіт, встановлені раніше терміни минули. Старший майстер АТ “Запоріжгаз” Сергій Довбня, який був запрошений на зустріч, розповів про причини затримки і пообіцяв відновити газопостачання у Пологах терміном до 5 жовтня.


Журналісти “Районки”, поцікавилися, чи дотрималися слова газовики:

 

Пологи - 5 відпрацювали, без подачі газу залишились боржники по сплаті або ті хто не надав доступ до житла. Таких, зазначають у міськгазі, не багато.

 

Робота газовиків у багатоповерхівках міста подекуди триває. Це пов'язано з відсутністю деяких абонентів у квартирах. Для того, щоб надати газ іншим мешканцям багатоповерхівок, потрібно здійснити механічне від'єднання від системи газопостачання квартир, які пустують. Це робитимуть протягом наступного тижня.

 

На селі Пологи продовжують підключати людям газ і продовжать роботи навіть у вихідні дні.

 

Газовики наголошують, що працюють на повну, не шкодуючи сил і часу аби максимально здійснити підключення абонентів до газопостачання

 

.

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
26
Сміх
14
Жах
46
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)