Чи варто пологівцям боятися нових штамів covid - 19, - пояснює лікар

23 Грудня 2020 11:03  0  1051

На районіЧи варто пологівцям боятися нових штамів covid - 19, - пояснює лікар

Новий штам коронавірусу, про який заговорила Британія, дійсно передається легше, ніж уже відомі досі. Чи варто його боятися, розповіла лікар - інфекціоніст Пологівського району Тетяна Одинець.


Можна провести паралелі між захворюванням на коронавірус і грип. Зокрема, каже лікар, раніше в епідемічний сезон до нового року на Пологівщині спостерігалася значна кількість хворих на грип. Останній щороку мутував. Так само відбувається і з COVID-19 – від початку його спалаху минув рік, тож не дивно, що за цей час вірус зазнав мутацій.


“Від самого початку всім було відомо, що це РНК-вмісний вірус і він може швидко мутувати. Не можна казати, що через це він став більш небезпечним чи більш заразнішим.
На вакцину цей факт не впливає, вона виробляється від самого вірусу, його суті, тому вакцина буде ефективно діяти і на мутований вірус. Особливої відмінності в плані заразності, в плані летальності, в плані контагіозності, мутований вірус cjvid - 19 не може мати”,- пояснила лікар.


На думку медика, нові штами COVID-19 будуть з'являтися дедалі більше, тож людям варто морально бути готовими до цього.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
7
Сміх
27
Жах
7
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)