Чи потрібно пологівцям брати до лікаря паперові картки

17 Лютого 2021 16:07  0  854

На районіЧи потрібно пологівцям брати до лікаря паперові картки

Одним із нововведень медичної реформи вторинної ланки, яка запрацювала з квітня 2020 року, є введення електронних медкарт. Чи готові пологівські лікарі відмовитися від заповнення паперових карток пацієнтів, дізнавались журналісти “Районки”.

 

За словами головного лікаря Пологівської БЛІЛ Романа Кравченка, в електронному виді інформацію про пацієнта лікарі вносять до медичної інформаційної системи з якою працює медзаклад.

Де вказується дата прийому, дата госпіталізації та виписки, створюється електронне направлення на діагностику, вносяться звіти про проведення обстежень та аналізів, закодований діагноз, перелік проведених процедур.

 

Первинна ланка
Електронні медкарти заведені практично на всіх пацієнтів, які уклали декларації з сімейними лікарями з 2019 року, повідомляють у Пологівському ЦПМСД.

 

Електронна медична карта містить інформацію про пацієнта від моменту укладення ним декларації з сімейним лікарем і в міру звернення пацієнта вона заповнюється.

 

Паперовий варіант медкартки лікарі первинної і вторинної ланки продовжують вести, відповідно до наказу МОЗ. Їх у наших лікарнях не скасували, пояснюють лікарі.

 

На стаціонарі також продовжують вести паперові записи історії хвороби. Паперові картки пацієнта зберігаються протягом п'яти років, історія хвороби - 25 в архіві лікарні.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
5
Сміх
7
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)