Чи існуватиме Пологівська РДА в новому році

17 Грудня 2020 12:19  0  1422

На районіЧи існуватиме Пологівська РДА в новому році

Україні розпочався процес утворення та реорганізації районних державних адміністрацій. Відповідне розпорядження було прийнято Кабінетом Міністрів України 16 грудня.


Передбачається, що 320 районних державних адміністрацій буде реорганізовано через приєднання до 100 РДА в адміністративних центрах нових районів, а ще із 40 будуть утворені 13 РДА в нових районах, де раніше була відсутня районна державна адміністрація.
Процес реорганізації РДА координуватиме обласна державна адміністрація.

 

Стосовно Пологівської РДА, її не скоротять, зважаючи на те, що саме Пологи стали новим адміністративним центром п'яти об'єднаних районів, повідомив голова Артур Крупський.

 

Відповідно до законодавчих змін, апарат адміністрації буде розширений. Які нові з'являться посади і робочі кадри у структурі виконавчого органу, буде відомо вже в новому 2021 році.

 

Місцеві державні адміністрації в межах своїх повноважень продовжуватимуть здійснювати виконавчу владу на території відповідної адміністративно-територіальної одиниці, а також реалізувати повноваження, делеговані їй відповідною радою.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
43
Сміх
10
Жах
29
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)