Чи їдуть пологівські профактивісти на пікет у Київ

15 Січня в 11:32  0  1434

На районіЧи їдуть пологівські профактивісти на пікет у Київ

СПО об’єднань профспілок від імені 7 млн. громадян України – членів профспілок усіх рівнів звернувся до Президента України Володимира Зеленського, як гаранта Конституції, із закликом захистити конституційні, трудові права працівників та діяльність профспілок в Україні.


Протизаконні і антиконституційні - саме такі епітети звучать на адресу поправок, внесених у трудове законодавство урядом.


Своє невдоволення і недовіру до влади працівники по всій Україні висловлюють своїм профспілковим активістам. Саме тому на рівні Федерації прийнято рішення про проведення Всеукраїнського віче профспілок. Його призначили на четвер, 16 січня.

 

А сьогодні, 15 січня, представники українських профспілок вийдуть на пікет комітету Верховної ради з питань соціальної політики та у справах ветеранів. Люди хочуть виразити протест проти змін в законодавстві про працю.

 

Пологівці також виступають проти рабських умов в законах про працю від «Слуг народу», але поїхати разом із колегами не можуть. Зважаючи на дорогу та умови перебування, їхали переважно чоловіки. З обласної організації профспілки освітян в Київ їде 6 чоловіків, в тому числі і члени Гуляйпільської районної освітянської профспілки.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

9
Супер
9
Сміх
12
Жах
28
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)