Чи бути зеленому туризму на Пологівщині? Есть фото

29 Червня 2021 15:47  0  1072

Події містаЧи бути зеленому туризму на Пологівщині?

Про перспективи розвитку зеленого туризму говорили пологівці за “круглим столом” сьогодні, 9 червня, в ЦБК. Учасниками зустрічі - підприємці міста, керівники агропідприємств, старости сіл громади, працівники відділу культури і туризму, районного краєзнавчого музею Пологівської міської ради та керівник Бюро авторських екскурсій по Запорізькому краю “ТамТам” Денис Васильєв.


Ціль зустрічі направлена на пошук ідей і можливостей втілити у життя туристичних проєктів на території Пологівської громади.

Відеопрезентацію досвіду об'єктів зеленого туризму в Запорізькій області підготувала та продемонструвала гостям заходу директор КУ “ПРКМ” ПМР Ірина Садова.

 

Запрошений гість - експерт українського культурного фонду розповів як з'явилися об'єкти туристичного дозвілля такі як “Аквазу”, “Великий став”, “Етносело”, “Загуляй озеро” та інші процвітаючі садиби зеленого туризму у регіоні. Денис Васильєв також займається організацією туристичних екскурсій до об'єктів зеленого туризму і бажає, щоб Пологівщина також з'явилась у списку популярних туристичних маршрутів.

 

Розповів про досвід та алгоритм залучення інвесторів для втілення ідей і реалізації туристичних осередків. Започаткування власної справи з надання послуг обслуговування відпочиваючих досить прибуткова справа, зазначив фахівець туристичного дозвілля Денис Васильєв.

 

Практичним досвідом організації зеленого туризму з учасниками круглого столу поділився представник родинної авторської виноробні “VillaDelVino” Дмитро Іллічов.

 

Гість оцінив Пологівщину, як перспективну громаду для розвитку зеленого туризму та дав поради присутнім щодо практичної реалізації задумів і ініціатив з даної теми.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
6
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)