Чи актуальний для пологівців різдвяний посох?

6 Січня 2021 12:54  0  530

АктуальноЧи актуальний для пологівців різдвяний посох?

Популярність різдвяного льодяника у вигляді посоху досягла піку в середині 20 століття, коли цукеркою почали активно прикрашати святкові ялинки. З роками смугаста паличка стала чи не найвідомішим символом наближення Різдва.


Сьогодні карамель служить прикрасою різдвяної ялинки;
вважається частиною декору святкового столу;
оптимально підходить в якості невеликого презенту дітям і дорослим з нагоди торжества;
має приємний легкий смак з м'ятними або фруктовими нотками.

 

Ціна цукерки

Зараз в пологівських магазинах можна купити різдвяний карамельний посох в будь-якій кольоровій варіації і з різним смаком. Класичне поєднання червоного і білого відтінку, залишається найпопулярнішим.

Яскраве доповнення до святкового подарунка коштує 8 - 10 гривень за цукерку, оптова ціна від 100 шт - 5 гривень. У магазини та на ринку замовляють такі цукерки зазвичай в невеликій кількості, бо актуальні вони серед покупців лише у переддень Різдва. Проте, майже всі цукерки пологівці до свята розкуповують.

 

Таємна сторона цукерки-палиці
Навколо цієї легендарної цукерки ходить дуже багато історій і повір'їв. Одна з них свідчить, що цукерка в такому вигляді була таємним знаком християн, який використовували за часів гонінь.
Перевернута цукерка це перша буква ім'я Ісуса (J-Jesus), а червоно-білі смужки символ крові Христа і його чистоти. Саме три смужки червоного кольору це символ Святої Трійці.

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
5
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)