Замість путівок чорнобильцям відтепер виплачуватимуть грошову компенсацію

9 Листопада в 09:40  0  177

На районіЗамість путівок чорнобильцям відтепер виплачуватимуть грошову компенсацію

Для реалізації прав громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, на отримання за їхнім бажанням грошової компенсації замість путівки урядом прийнято рішення встановити середню вартість путівки. Така компенсація виплачуватиметься з розрахунку 35 % одного прожиткового мінімуму, чинного на 1 січня відповідного року, особам, які втратили працездатність (із заокругленням до однієї гривні).

 

Це передбачено розробленою Міністерством соціальної політики постановою Кабінету Міністрів України «Про розмір середньої вартості путівки для виплати грошової компенсації замість путівки громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи». Про це повідомляє «Урядовий портал».


Ухвалення постанови забезпечить виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» та проведення виплати грошової компенсації замість санаторно-курортної путівки з 1 січня 2018 року і сприятиме реалізації принципу соціальної справедливості.

 

За інформацією Пологівського УСЗН, на обліку в районі знаходиться понад 100 чорнобильців. Однак право на отримання путівки на санаторно-курортне лікування мають лише ті особи, які належать до І категорії. А це інваліди з числа учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС та потерпілих від Чорнобильської катастрофи (ст. 10, 11, ч. 3 ст. 12 Закону № 796), щодо яких встановлено причинний зв’язок інвалідності з Чорнобильською катастрофою, хворі внаслідок Чорнобильської катастрофи на променеву хворобу. Таких в Пологівському районі 13, двоє з них цього року скористалися правом на санаторно-курортне лікування.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)