Чому Пологівський район 20-й по сільському господарству?

9 Листопада в 09:15  0  317

На районіЧому Пологівський район  20-й по сільському господарству?

Під час своєї звітності за 9 місяців роботи голова Пологівської РДА Артур Крупський зазначив, що за результатами рейтингу діяльності районних державних адміністрацій Запорізької області за І півріччя 2016 року, Пологівський район посів 20 місце серед районів області за напрямом «розвиток сільського господарства». Це найнижчий рейтинг нашого району з усіх.

 

Зрозуміло, що він занепокоїв депутатів районної ради, які поцікавилися причиною такого низького рівня.

 

За словами Артура Крупського, причина в тому, що тваринництво, яке є складовою системи обрахування показника, у районі майже не розвинене. Саме воно і псує загальну картину.

 

Однак треба враховувати інші складові.

 

- У нашому районі 77 000 га знаходиться в сільгоспвиробництві аграрних підприємств різних форм власності. Наразі наповнюваність бюджету цими підприємствами від нашого загального кошика становить близько 33%. Це ІІІ місце по валу зернової продукції. Що стосується тваринництва, звичайно, це мінус. Весь свідомий світ давно визначився, що та система звітності, яка нині, на жаль, існує в нашому Міністерстві економіки, морально застаріла. Наприклад, у США є пшеничний пояс, кукурудзяний пояс, в Іспанії 7 років на одному місці можна безболісно вирощувати соняшник і ґрунт від цього не страждає. Всі ці питання стосуються регулювання економіки. Мені здається, що найголовніше - скільки становить сума реалізованої продукції. На кожного пологівця сукупно припадає 74 тис. реалізованої продукції - у нас найвищий за податками показник в області. Ми на другому місці в області по сільському господарству. Тому нам є чим пишатися. Стосовно питання розвитку тваринництва ми неодноразово проводили наради з керівниками сільгосппідприємств, проте ситуація складна. Страждає кормове виробництво, ми не можемо вести навантаження з підвищеною собівартістю. А, на жаль, інтегральний показник 1 голови на 1 га у звітності по сільському господарству присутній, - дав відповідь Артур Крупський.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)