Куди подівся Червоний хрест на Пологівщині

19 Грудня в 08:42  0  1206

На районіКуди подівся Червоний хрест на Пологівщині

Товари́ство Черво́ного Хреста́ Украї́ни — громадська, гуманітарна організація, яка активно вела свою діяльність в районі. До її функцій входило не лише надання гуманітарної допомоги, а й проведення просвітницької роботи з молоддю, участь у культмасових заходах, надання медичної допомоги та інше. Сьогодні діяльність волонтерів організації не надто активна. Пологівці задаються питанням про подальшу долю організації на просторах Пологівщині.

 

За роз'ясненням журналісти Газети звернулися до заступники голови Пологівської РДА і заступника з гуманітарних питань Ірини Півень:

 

“Наталя Плетінь залишається працювати на посаді керівника організації і виконує свої функції на волонтерських засадах. Вона була обрана керівником делегатами на районній конференції. Після закінчення терміну каденції її буде переобрано. Зараз вона виконує свої обов'язки дистанційно. Відповідно до уставної діяльності роботу районних організацій було переформатовано. Робота організації спрямована на допомогу людям, які опинились в складних життєвих обставинах, без надання медичної допомоги. Волонтери ГО ТЧХУ продовжують брати участь у масових заходах, гуманітарна допомога також надається. При необхідності можна звернутися до керівника за телефоном.

 

Наразі районна організація ТЧХУ не має власного приміщення, бо закінчився термін оренди майна міської ради. Фонд речей, який знаходився на обліку, переданий до КУ “Територіальний центр соціального обслуговування” Пологівської райради.

 

Відомо, що Наталя Плетінь на даний момент проживає в іншому місті і очікує проведення звітно-виборчої конференції у новому році, де зможе офіційно передати свої повноваження новому керівнику.

 

Питання у тому, чи знайдеться бажаючий очолити організацію і працювати суто на волонтерських засадах?

 

У держадміністрації нагадують людям, що опинилися у складних життєвих обставинах, звертатися до них або до міської ради. Для вирішення питань існує ряд районних програм, як то “Назустріч людям” або міських - “Турбота”, за якими можна отримати матеріальну допомогу чи то іншу цільову. Стосовно надання гуманітарної допомоги можна звертатися до КУ “Територіальний центр соцобслуговування” Пологівської райради.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
11
Жах
32
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)