В тренді! Що означає червона нитка на зап’ястку? Есть фото

19 Квітня 2016 17:15  0  2979

Живемо вдомаВ тренді! Що означає червона нитка на зап’ястку?

Якщо ви хоча б час від часу переключаєте телевізор на розважальні канали або гортає глянцеві журнали, то, напевно, помітили, що деякі зі знаменитостей носять на своєму зап'ясті яскраво-червону нитку. Тож, що за мода така і чим це обґрунтовується?


Для чого носять червону нитку на лівій руці


Сьогодні з упевненістю можна говорити про те, що свого часу тренд на носіння червоної вовняної нитки на лівому зап'ясті свого часу ввела Мадонна. Вона є прихильницею стародавньої іудейської езотеричної течії Каббала. У своїх інтерв'ю Мадонна неодноразово говорила про те, що саме дотримання основних постулатів каббалистичного вчення дозволило їй стати тим, ким вона є. Згідно з цим вченням, вовняна нитка червоного кольору, яку на вашому лівому зап'ясті на сім вузлів зав'язав ваш близький родич або кохана людина, прочитавши при цьому спеціальну юдейську молитву, здатна виконувати функції найсильнішого оберегу від заздрості і зла.

 

Чимала кількість кіноакторів і зірок музики наслідують приклад Мадонни і носять на своїй лівій руці цей каббалістичний талісман. Вони щиро вірять, що своєю популярністю і успіхом вони зобов'язані силі червоною вовняної нитки, пов'язаною певним чином. У різний час такі обереги були помічені на руках Періс Хілтон, Демі Мур, Стінга, а також Ксенії Собчак і Марії Малиновської.

 


Нитка з дитинства


Свого часу, пам’ятаю, коли була маленькою, моя бабуся в’язала мені червону нитку на зап’ястя протилежної руки, яка боліла. Ніяких приговорів вона на ту нитку не читала, але біль дійсно з часом вщухав. Чи містика це, чи просто моя віра – хто знає. Але бабуся була дуже впевнена в ефективності цієї нитки.


Існує спостереження: якщо ту ж саму червону нитку зав’яже на ліве зап’ястя кохана чи просто рідна людина, на відповідно сім вузлів, а ви при цьому будете замість юдейської молитви, просити в Всевишнього здоров’я та миру для себе і своєї родини, то вона обов’язково захищатиме.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

Пологи (г.)