Відповідь керівництва на звернення активіста: черги у стоматполіклініці - залишаються

25 Липня в 11:32  0  2300

На районіВідповідь керівництва на звернення активіста: черги у стоматполіклініці - залишаються

Минуло 11 днів, як пологівець Дмитро Єфіменко звернувся із письмовою пропозицією до районного керівництва, щодо покращення обслуговування у стоматполіклініці.

 

Чоловік запропонував працівникам реєстратури придбати телефон на дві сім-карти і оформити послугу “рік без абонплат”. Вести запис на прийом до лікаря по телефону. Щоб кожен пацієнт міг обрати зручний для нього час, день та лікаря і забронювати талончик.
Такі заходи, на думку активіста, знизять рівень напруженості серед пацієнтів та полегшать життя людей.

 

Отримав зворотну реакцію на своє звернення від керівників та поділився інформацією на своїй сторінці у фейсбук. Результат наступний:

 

“Враховуючи контингент населення (в основному це мешканці сіл) та специфіку надання стоматологічної допомоги попередня реєстрація та видача талонів на прийом ставить під загрозу надання невідкладної стоматологічної допомоги у день прийому, що ще більше загострить ситуацію між пацієнтами. Схема попередньої реєстрації та видача талонів на лікування уже практикувалась на протязі деякого часу, але бажаного результату не дала. ”, - йдеться у листі.

Талони до стоматолога продовжать видавати у порядку “живої черги”.


Пропозиція пологівця розглядалась на зборах трудового колективу стоматполіклініки.   


Активіста незадовольнила така відповідь і наступним його кроком буде візит до голови райради з іншими мешканцями міста, задля вирішення цього питання. 

А яка Ваша думка? Чи потрібні нам зміни в обслуговуванні?

 


Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

55
Супер
10
Сміх
4
Жах
8
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 25.07.2019 13:18
....Чи потрібні нам зміни в обслуговуванні? Обов'язково потрібні ! І в стоматологічній поліклініці, і загальної практики -теж.
Неодноразово доводилось спостерігати скакаючих на одній нозі з першого поверху на других на огляд чи перев'язку до хірурга , а потім -знову на перший на рентген і знову на другий поверх до того ж хірурга. При цьому два кабінети 107 та 108 можно обладнати для місця прийому хірургом та перев'язки , а тих мед.спеціалістів перемістити на 2 поверх. До 107 та 108 кабінетів хворі не ходять... . Було б бажання це зробити, пандуса для приведення до норм обслуговування населення -цього замало.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)