“Через вантажівку світу білого не видно”: мешканець села Поліг потерпає від свавілля сусіда Есть фото

15 Травня в 12:15  0  2193

На районі“Через вантажівку світу білого не видно”: мешканець села Поліг потерпає від свавілля сусіда

До редакції Газети звернувся мешканець села Поліг Василь Мулін, що проживає по вулиці Центральній, 73. 79 - річний одинокий чоловік потерпає від свавілля сусіда.


Найбільше пенсіонера непокоїть паркування вантажівки, якою сусід загороджує подвір'я Василю Дмитровичу.

 

Вантажний автомобіль з причепом, на якому працює сусід, перегородив вихід і повністю закриває огляд з двору пенсіонера. Фото, які надав обурений Василь Мулін, це підтверджують.

 

 

“Коли зробив зауваження сусіду - водію, він обматюкав мене і погрожував фізичною розправою. Після чого я звернувся до поліції, “- розповідає Василь Дмитрович.


Порушника було притягнуто до адміністративної відповідальності, поліцією проведені превентивні заходи, з метою недопущення вчинення подібного правопорушення.
А ось вирішити питання з паркуванням вантажівки під вікнами дідуся, не вдалося до сих пір.

 

Аби зарадити чоловіку, якому не йде на поступки свавільний сусід, голова сільської ради здійснить виїзд за адресою порушника після 22 травня. Про це Марина Рубан повідомила журналістам Газети телефоном. Разом із депутатською комісією планують провести роз'яснюючу бесіду із порушником.

 

За законом, місце що обрав водій для паркування робочого транспорту, є землею загального користування. І перекривати в'їзд і огляд іншим мешканцям - є порушенням.

У вирішенні даного питання кінцеву роль відіграє закон добросусідських відносин, пояснюють у сільраді. Та питання в тому чи “писаний” такий закон для того сусіда?

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
19
Сміх
74
Жах
50
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)