Через оголошення в фейсбуці пологівцям продають контрабанду. Що робити?

20 Січня 2021 11:57  0  1208

Події містаЧерез оголошення в фейсбуці пологівцям продають контрабанду. Що робити?

"Шановна редакція. Звертаюся до Вас з величезним обуренням від побаченого. В загальнодоступній групі соцмережі "Оголошення Запорiжжя Пологи Гуляйполе Орiхoв Токмак" одна особа виставила об'яву про реалізацію контрабанди. Прошу Вас на своїй сторінці опублікувати це фото та запитати від імені громадян та мешканців громади у наших податківців, поліції та СБУ, куди вони дивляться? Ще трохи - і в наших пологівських оголошеннях можна буде писати про продаж наркотиків?", - таке звернення надійшло до нас від пологівця Віктора Лагутенко.

 

Питання читача ми переадресували працівникам Пологівської поліції. Журналістам пояснили, що такого плану правопорушеннями займається департамент кіберполіції. Найближче місцезнаходження такої служби знаходиться у місті Запоріжжі.


Як варіант, громадянам, обуреним подібною діяльністю учасників інтернет-простору можна зареєструвати звернення за номером 102. Але не чекати від місцевої поліції, що вони будуть розслідувати справу, бо не мають таких повноважень, зазначають у Пологівськогму відділку поліції.

 

Списавшись із продавцем, яка пропонує контрабандні цигарки, ми зясували, що замовити товар - проблем ніяких, а те що він контрабандний, ніяк не пливає на його розповсюдження:

 

 

Контакти та адресу підрозділу кіберполіції в Запорізькій області вдалось знайти в інтернеті:
вул. Матросова, 29, м. Запоріжжя, 69057 http://www.zp.npu.gov.ua тел.: +380 61 239 21 02, факс: +380 61 234 27 51 e-mail: dch@zp.npu.gov.ua

 

Варто зазначити, що продаж наркотиків через інтернет здійснюється вже давно і вирахувати таких торговців поліції теж непросто. Розслідують такі справи теж специ кіберполіції.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
8
Сміх
14
Жах
25
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)