Гуляйпільчанку обікрав «начебто працівник банку»

1 Листопада в 22:12  0  350

Пригоди тижняГуляйпільчанку обікрав «начебто працівник банку»

За свою довірливість гуляйпільчанка заплатила 2 700 грн. Саме таку суму поцупив у неї шахрай, котрий представився працівником «Райффайзен Банк Аваль».


Потерпіла звернулась до Гуляйпільського відділення поліції 23 жовтня та розповіла, що до неї зателефонував чоловік, котрий представився працівником банку. «Начебто працівник» попросив назвати її дані та номер кредитної картки.

 

Невдовзі після телефонного дзвінка з кредитки було знято 2 700 грн. Жінка збагнула, що припустилась помилки, та було вже запізно.


Правоохоронці та працівники банківських установ закликають громадян дотримуватись елементарних правил безпеки та не розголошувати особисті дані своїх банківських карточок, СVV- та PIN-коди, номера телефонів до котрих прив’язані банківські картки тощо. Шахраї можуть застосовувати погрози щодо блокування картки, вимагати надати дані якнайшвидше, бо «вже останній день» тощо. Не варто реагувати на такі засоби маніпуляції. А будь-яку інформацію, що може здатись правдивою, перевіряти в офіційному відділенні банку, звернувшись туди безпосередньо.

 

Автор: Лілія БІЛА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)