Пологівці стали частіше хворіти на онко

18 Листопада в 08:25  0  509

Здоров'яПологівці стали частіше хворіти на онко

За інформацією заступника головного лікаря з поліклінічної роботи, лікаря-онколога Віталія Малого, якщо раніше діагноз «онко» для людей віком 30 років був нонсенсом, останнім часом ця патологія починає молодшати.


- На початок року у нас по району нараховувалося 972 пацієнти з даним діагнозом, зважаючи на те, що на початку минулого, 2015-го року, їх було 922 особи. За 9 місяців цього року на облік стало 75 первинних хворих. Запущених випадків – 14. Це ті люди, які, на жаль, не підлягають лікуванню, а лише знеболюванню, - повідомляє Віталій Малий.


Найчастіше на рак хворіють чоловіки, однак жінок теж багато.


Найбільше в Пологівському районі нараховується випадків раку легенів - 12, рак молочної залози у жінок, товстої кишки та нирок – по 7 випадків, рак шкіри – 5 випадків, рак тіла матки та січового міхура – по 4 випадки. Зустрічаються випадки онкозахворювання, в центрі якого підшлункова, шийка матки, гортань, стравохід, шлунок, злоякісна меланома.


Найчастіше рак виявляють під час проходження громадянином щорічного профогляду. І хоча медики твердо налаштовані на ранню діагностику і виявлення онкопатологій на ранніх стадіях, увага приділяється і пацієнтам із вже підтвердженим діагнозом.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)