Щоб у новому році бути щасливішими Есть фото

30 Грудня в 11:46  0  793

АсортіЩоб у новому році бути щасливішими

За допомогою різних інтернет-видань та порад психологів ми виділили декілька важливих на нашу думку пунктиків, щоб 2017 рік був для нас кращим і кожен з нас відчував себе щасливою людиною.

 

Тож, для того, щоб змінити своє життя, варто змінити свої погляди…


1. Не намагайтеся все контролювати. Ми витрачаємо купу енергії на спроби все тримати під контролем. Особливо абсурдно, коли це стосується вчинків і бажань інших людей. Дозвольте їм творити те, що вони хочуть і нехай все йде своєю чергою. Відмовившись від тотального контролю, ви відчуєте себе краще. Особливо це стосується вашої другої половинки - дайте більше свободи, любіть і довіряйте коханій людині. 

 

2. Не треба весь час скаржитися. Нікому і нічому не під силу зробити нас нещасними, якщо ми цього не дозволимо. А починаючи скаржитися, ми як раз дозволяємо ... Майже на будь-яку ситуацію можна подивитися з позитивної точки зору. Коли захочеться поплакати в жилетку, спробуйте розповісти про ситуацію з оптимізмом. І візьміть за правило - не пліткуйте з друзями про кохану людину, не видавайте секрети, які вам довірила ваша половинка. 

 

3. Кількість штампів, якими заповнене наше життя, просто зашкалює. Жінка повинна бути чудо-господинею і вискочити заміж максимум до 30 років, а завдання чоловіка утримувати сім'ю, садити дерева і жіночими справами не займатися. Є люди, які готові відстоювати ці шаблони і навіть битися за них. Але ми ж розуміємо, що кожна людина унікальна, індивідуальна і може жити, як забажає!

 

4. Складно дістатися кудись, стоячи на місці. Будь-яка пропозиція, яка нам зустрічається, може бути шансом на щастя. Не поспішайте відмовлятися від нових можливостей в спробах зберегти вже досягнуту стабільність.

 

5. Постарайтеся не звинувачувати оточуючих за те, що ви чогось не досягли або не отримали бажаного. Ніхто не робить ваше життя гірше або краще, а заздрити - негарно.

 

6. Заплануйте подорож. Саме передчуття поїздки вже приємно. «Валізний настрій» відмінно підтримують розкидані по місяцях маленькі поїздки. Вибирайте напрямки, готелі, речі для туру, вивчайте пам'ятки. Навчіться отримувати задоволення не тільки від відпочинку, а й від підготовки до нього.

 

7. Оточіть себе оптимістами і везунчиками. Від них Ви будете отримувати заряд позитивної енергії. Настрій здатний передаватися по ланцюжку і добре, коли він позитивний.


Завжди є купа причин для печалей, нас атакують хвороби, негаразди, труднощі з фінансами – все це пригнічує, але ж не треба забувати, що поряд з цим  ходить і радість, і задоволення. Головне – помічати хороше. Щасливого вам життя в новому році!

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)