За 10 місяців 2018 року бюджети поповнились майже на 518 мільйонів гривень

29 Листопада в 13:56  0  352

На районіЗа 10 місяців 2018 року бюджети поповнились майже на 518 мільйонів гривень

Від платників Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області (Пологівський, Більмацький та Розівський райони) протягом січня – жовтня 2018 року до Зведеного бюджету надійшло 518,33 млн. грн., що на 23,71 відс., або 99,36 млн. грн., перевищує минулорічні надходження. Основним джерелом його наповнення є податок на доходи фізичних осіб, якого сплачено 273,2 млн. грн., що на 30,8 відс., або 64,4 млн. грн., більше аналогічного показника минулого року, та податок на додану вартість, надходження якого становлять 92,44 млн. грн., що на 2,55 відс., або 2,3 млн. грн., більше аналогічного показника минулого року.


Державний бюджет отримав 205,78 млн. грн., що на 17,2 відс., або 30,24 млн. грн., більше, ніж за аналогічний період 2017 року. Місцеві скарбниці поповнились на 312,55 млн. грн., що на 28,39 відс., або 69,2 млн. грн., перевищило минулорічний показник. Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.


Позитивна динаміка надходжень зумовлена відповідальним ставленням сумлінних платників податків до свого обов’язку сплачувати податки, підвищенням якості сервісного обслуговування платників та ефективною роботою фахівців управління.

 

Платниками податків Пологівського, Більмацького та Розівського районів з початку 2018 року сплачено 18,72 млн. грн. військового збору

 

Платники Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області за 10 місяців 2018 року сплатили 18,72 млн грн військового збору. В порівнянні з минулим роком надходження зросли на 5,4 млн грн, або 40,7 відс.

 

Про це повідомила начальник Пологівського управління ГУ ДФС у Запорізькій області Світлана Бруй.

 

Ставка військового збору складає у всіх випадках 1,5 відс. від об’єкту оподаткування. Платниками військового збору є фізичні особи – резиденти та нерезиденти, які отримують доходи в Україні. Відповідальними за нарахування збору до бюджету є роботодавці, що нараховують доходи у вигляді заробітної плати на користь платника податків.

 

Звертаємося до усіх роботодавців міста, які виплачують своїм працівникам неофіційну заробітну плату і, таким чином, не сплачують і військовий збір: «Своєчасно і в повному обсязі сплачуйте відрахування з реальних заробітків працівників. Ці кошти допомагають модернізувати оборонний сектор України, а також забезпечити його краще фінансування, в т.ч. і на виплату заробітної плати військовим».

 

Сплата військового збору – це внесок кожного громадянина для підтримання обороноздатності української армії та встановлення миру в нашій державі.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)