Про сільський бюджет Басанської сільської ради на 2019 рік

7 Січня в 18:03  0  491

На районіПро сільський бюджет Басанської сільської ради на 2019 рік

Керуючись ст.26 та ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.77 Бюджетного кодексу України, Басанська сільська рада Пологівського району Запорізької області ВИРІШИЛА:

 

1. Визначити на 2019 рік:
- доходи сільського бюджету у сумі 3 944 900 грн., в тому числі доходи загального фонду сільського бюджету 3 926 900 грн., доходи спеціального фонду сільського бюджету 18 000 грн., згідно з додатком №1 цього рішення;
- видатки сільського бюджету у сумі 3 944 900 грн., в тому числі видатки загального фонду сільського бюджету 3 926 900 грн., видатки спеціального фонду сільського бюджету 18 000 грн;
- визначити оборотний касовий залишок бюджетних коштів сільського бюджету у сумі 1963 грн., що становить 0,05 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом;
- затвердити на 2019 рік резервний фонд сільського бюджету у сумі 25 000 грн., що становить 0,6 відсотка видатків загального фонду сільського бюджету, визначених цим пунктом.

 

2. Затвердити бюджетні призначення головним розпорядникам коштів сільського бюджету на 2019 рік у розрізі відповідальних виконавців за бюджетними програмами/підпрограмами згідно з додатками 3, 4 до цього рішення.

 

3. Затвердити на 2019 рік міжбюджетні трансферти згідно з додатком № 5 до цього рішення.
Відповідно до ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 101 Бюджетного кодексу України делегувати повноваження обласній державній адміністрації в процесі виконання сільського бюджету укладати договори щодо умов надання субвенцій з сільського бюджету та отримання їх з інших бюджетів.

 

4. Затвердити розподіл витрат сільського бюджету на реалізацію місцевих/регіональних програм у сумі 847 797 гривень згідно з додатком 7 до цього рішення.

 

5. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2019 рік до доходів загального фонду місцевих бюджетів належать доходи, та трансферти, визначені Бюджетним кодексом України (крім субвенцій, визначених статтею 69 1 та частиною першою статті 71 Бюджетного кодексу України), а також такі надходження відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України 2019 рік".

 

6. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2019 рік у частині доходів є надходження, визначені Бюджетним кодексом України, а також такі надходження відповідно до Закону України "Про Державний бюджет України 2019 рік":
Затвердити перелік захищених статей видатків загального фонду сільського бюджету на 2019 рік за їх економічною структурою:
-оплата праці працівників бюджетних установ;
-нарахування на заробітну плату; -придбання медикаментів та перев'язувальних матеріалів;
-забезпечення продуктами харчування;
-оплата комунальних послуг та енергоносіїв;
-поточні трансферти населенню;
-поточні трансферти місцевим бюджетам;
-забезпечення інвалідів технічними та іншими засобами реабілітації, виробами медичного призначення для індивідуального
користування;
-підготовка кадрів вищими навчальними закладами I-IV рівнів
акредитації;
-фундаментальні дослідження, прикладні наукові та науково-технічні розробки;
-компенсація відсотків сплачуваних банкам та / або іншим фінансовим установам за кредитами отриманими громадянами на будівництво ( реконструкцію чи придбання житла).

 

7. Установити, що обсяги тимчасових касових розривів сільського бюджету, пов’язаних із забезпеченням видатків у першу чергу на оплату праці працівників бюджетних установ та нарахуванням на заробітну плату, придбання продуктів харчування та медикаментів, оплату комунальних послуг та енергоносіїв, в обов’язковому порядку покриваються Державним казначейством України в межах планового бюджетного періоду за рахунок коштів єдиного казначейського рахунку на договірних умовах без нарахування відсотків за користування цими коштами.
Визначити уповноваженою особою на укладання договорів від імені сільської ради на отримування короткотермінових позик в органах Державного казначейства України сільського голову Басанської сільської ради.
За результатами виконання сільського бюджету дозволити сільській раді в установленному порядку отримувати середньострокові безвідсоткові позики на умовах повернення за рахунок коштів єдинного казначейського рахунку на суми невиконання у відповідному звітному періоді розрахункових обсягів доходів сільського бюджету на 2018 рік
Головному розпорядникові коштів при виконанні сільського бюджету:
-забезпечити в повному обсязі потребу в асигнуваннях на оплату праці працівників установ відповідно до встановлених чиним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати;
- забезпечити у повному обсязі проведення розрахунків за електричну енергію та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами, не допускаючи будь-якої простроченої заборгованості із зазначених видатків.

 

8. Розпорядникам коштів місцевих бюджетів забезпечити в першочерговому порядку потребу в коштах на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених законодавством України умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати; на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ та послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами. Затвердити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань.

 

9. Дозволити за поданням установ та закладів, які перебувають у комунальній власності здійснювати перерозподіл бюджетних призначень в межах одного розділу функціональної класифікації.

 

10. Дозволити сільській раді протягом року збільшувати (зменшувати) обсяги дохідної та видаткової частин сільського бюджету в разі збільшення (зменшення) обсягів міжбюджетних трансфертів з Державного бюджету України, обласного бюджету та районного бюджету, здійснювати розподіл і перерозподіл дотацій та цільових субвенцій з державного, обласного, районного бюджетів між бюджетними установами, головними розпорядниками коштів сільського бюджету та вносити зміни до переліку об’єктів, видатки на які у 2018 році будуть проводитися за рахунок коштів бюджету розвитку розпорядженням сільського голови, погодженим постійною комісією сільської ради з питань бюджету та фінансів з подальшим затвердженням на сесії сільської ради.

 

11. Установити, що у загальному фонді сільського бюджету на 2019 рік:
до доходів належать надходження, визначені ст.69 Бюджетного кодексу України;
джерелами формування у частині фінансування є надходження, визначені ст.69, ст.88, ст.91 Бюджетного кодексу України щодо сільського бюджету.

 

12. Установити, що джерелами формування спеціального фонду сільського бюджету на 2018 рік у частині фінансування є надходження, визначені ст.69 Бюджетного кодексу України.

 

13. Додатки № 1, 2, 3, 5, 7 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

 

Сільський голова

О.Я.Петрушов

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)