Верховна Рада ухвалила держбюджет-2018

15 Листопада в 07:10  0  480

На Вкраїні та у світіВерховна Рада ухвалила держбюджет-2018

Володимир Гройсман відзначив, що урядовий проект є бюджетом економічного розвитку і повною мірою враховує інтереси децентралізації

 

Верховна Рада України ухвалила за основу урядовий проект державного бюджету України на 2018 рік із низкою поправок згідно з висновком Комітету з питань бюджету.

 

Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалила за основу відповідної постанови про затвердження висновку комітету до законопроекту №7000 проголосували 265, а в цілому - 260 народних депутатів при необхідному мінімумі в 226 голосів.

 

Присутній в парламенті прем'єр-міністр Володимир Гройсман відзначив, що урядовий проект є бюджетом економічного розвитку і повною мірою враховує інтереси децентралізації.

 

Граничний обсяг державного боргу на 31 грудня 2018 року встановлено в сумі 1,999 трлн грн, гарантованого державою боргу - 747,6 млрд грн, що в сумі, за оцінками уряду, становить 84,6% ВВП. Бюджет розроблений на базі середньострокової бюджетної резолюції на 2018-2020 роки з прогнозованими показниками зростання економіки в 2018 році на 3% при інфляції 11%. За результатами аналізу законопроекту Бюджетний комітет Ради запропонував депутатам ухвалити його в першому читанні з низкою поправок, зокрема, збільшити витрати з ряду програм і компенсувати це збільшенням прибутку, що перераховується Національним банком, на 1,725 млрд грн і надходжень з ряду податків і зборів, зокрема, з податку на доходи фізичних осіб та з ренти за користування надрами для видобутку природного газу.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)