На «Локомотиві» запускають будівництво роздягалень

25 Вересня в 14:35  0  1697

Події містаНа «Локомотиві» запускають будівництво роздягалень

На стадіоні «Локомотив» починається «гаряча» пора. Цього тижня сюди приїжджають робітники підрядної організації ТОВ «Универсал–Буд», які облаштують місце під матеріали та почнуть будувати роздягальні.

 

За словами директора ЦКД «Гірник» Олександра Добровольського, який керує процесом відновлення стадіону, підряднику вже зроблена передоплата, роботи планується завершити до кінця листопада.


Загалом, за результатами торгів на сайті публічних закупівель «Прозоро» вартість робіт по об’єкту «Реконструкція адміністративно-побутової будівлі стадіону по вул. Севастопольській, 35» складає 988 747 грн.


Окрім цього, вже знайшовся підрядник на інший вид робіт на стадіоні – реконструкцію футбольного поля. Спочатку верхній шар покриття буде зрізано, територію засиплють відсівом і прогрейдерують. Це планують зробити ще цього року. А вже наступного до нас із Києва привезуть штучне покриття для стадіону. Це буде вже інший проект та інший підрядник, що виконає роботи, загальна вартість яких близько 3 млн. грн.


Щодо освітлення стадіону, депутати будуть обговорювати це питання та виділяти кошти на проект вже наступного року, зазначає Олександр Добровольський. Якщо це буде повноцінний серйозний об’єкт, з новими роздягальнями, полем, покриттям, то тут має бути й освітлення, і сторож.

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)