У Більмацькому районі з'явився перший будинок сімейного типу

28 Листопада 2017 10:55  0  1684

Новини БільмакаУ Більмацькому районі з'явився перший будинок сімейного типу

Нині у районі функціонує 6 прийомних сімей, до яких влаштовано 12 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

 

Днями одна із таких сімей змінила свій статус на дитячий будинок сімейного типу. На сьогодні у Більмацькому районі це перший подібний заклад, до створення якого ретельно готувалися тривалий час. Подружжя Володимира та Наталії Старікових з с.Благовіщенки досить відоме в районі, адже нині це найбільша родина, у якій виховується 5 дітей, позбавлених батьківського піклування. У новоствореному ДБСТ родини Старікових виховуються діти віком від 13 до 15 років.Три дівчинки – Маша, Оля і Ксенія та два хлопчики – Артем та Сергій. Окрім родинного тепла вони мають повноцінний догляд, духовний розвиток, відвідують школу та різні гуртки, найстарший навчається в професійному ліцеї м.Бердянськ.

 

В кабінеті голови районної державної адміністрації відбулося офіційне підписання рішення про створення дитячого будинку сімейного типу та договору з батьками – вихователями Старіковими, адже ця подія для району є знаковою, а приклад подружжя Старікових вартий наслідування. Артем Попов щиро привітав батьків – вихователів, подарував квіти та солодощі. Володимиру та Наталії побажав здоров’я та всіляких гараздів, а дітям щоб радували добрими оцінками та досягненнями в навчанні.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)