Хто в Польщу, хто в Чехію: пологівським роботодавцям бракує працівників

16 Серпня в 11:17  0  2940

На районіХто в Польщу, хто в Чехію: пологівським роботодавцям бракує працівників

Багато роботодавців визнають, що їм катастрофічно не вистачає кадрів - доводиться докладати неабияких зусиль і винахідливість, щоб заповнити вакансії. Ринок праці фіксує деякий дисбаланс - бракує фахівців певних професій та існує надлишок інших. У зв'язку з трудовою міграцією в країні спостерігається кадровий дефіцит простих робітників. Тож, який стан із потребою роботодавців у кадрах в Пологівському районі?

 

У цьому році 231 роботодавець надав інформацію до філії про вакансії на своїх підприємствах. Це на 12 % більше, ніж у минулому році. Збільшилась також і кількість пропозицій роботи. За цей період у базі Пологівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості налічувалось 1,1 тис вакансій.

 

У розрізі професій найбільший попит роботодавців спостерігається на робітників з обслуговування, експлуатації устаткування: трактористи, водії, токарі, машиністи тепловозів, дорожні робітники, лаборанти хімічного аналізу, машиністи крана (кранівники), оператори котельні, монтери колій.

 

Також затребувані представники найпростіших професій: підсобні робітники, прибиральники, сторожі, вантажники, двірники, комірники, кухонні робітники та укладальники-пакувальники.

 

У сфері торгівлі і послуг - продавці, охоронники, кухарі, молодші медичні сестри, помічники вихователя тощо.

 

Серед кваліфікованих робітників з інструментом – це слюсарі, електрогазозварники, електромонтери, робітники з комплексного обслуговування та ремонту будинків, пекарі, столярі тощо.

 

Залишається високим попит на професіоналів та фахівців з досвідом роботи - бухгалтерів, медичних сестер, фахівців, економістів, інженерів різних галузей, вихователів дошкільних навчальних закладів.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
8
Сміх
17
Жах
22
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)