Як проходять весілля молодят на карантині у Пологах

10 Квітня 2020 11:04  0  2203

КАРАНТИН: графіки роботиЯк проходять весілля молодят на карантині у Пологах

У Пологах заяву на реєстрацію шлюбу можна подати через ВЕБ - портал «Звернення в сфері державної реєстрації актів цивільного права»

 

Спочатку треба зареєструвати свою особистість, отримати вхід до робочого кабінету та індивідуальний пароль. І вже потім подати заявку на шлюб в електронному вигляді. Обов'язково в кінці заяви потрібно зробити електронний підпис, так як без нього заява буде вважатися недійсною. Електронний підпис активується в Приват24 з легкістю виконуючи всі покрокові дії.

 

- Або впродовж наступних двох трьох днів після подання заяви на веб-портал,  особисто з'явитися до РАЦСу та зробити підпис. Тільки в такому випадку заява буде активна, - повідомила Керівник Пологівського відділу ДРАГСу Тетяна Гончар.

 

У Пологах відбулися дві реєстрації шлюбу по заявам. Вони були подані ще до 13 березня. Вони пройшли без урочистостей, бо є обмеження з кількістю людей, які можуть перебувати в приміщенні.

 

За час карантину жодної подачі заяв на одруження не було.

 

Коронавірус не перешкода і урочистим розписам

Якщо карантин буде продовжено і потрібно буде реєструвати шлюб, ми будемо дотримуватися всіх запобіжних дій. Кількість гостей на церемонії буде обмежена до 10 осіб, включаючи працівників установи. І всі вони зобов'язані бути в масках та перчатках, - зазначила посадовець.

 

Що стосується прийому заяв на реєстрацію дітей вона відбувається первинно, а вже щодо актів смерті, заяв про розірвання шлюбу та особистих консультацій, то вони здійснюються за попереднім записом на веб-порталі.

 

Розпис в масках, респіраторах і інших засобах захисту це навіть незвично. Принаймні, молодятам та гостям буде що згадати.

 

Автор: Альона КОВАЛЬОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

10
Супер
9
Сміх
16
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)