Пологівським лікарням потрібні фахівці

9 Жовтня в 07:51  0  1523

На районіПологівським лікарням потрібні фахівці

Брак лікарів і медперсоналу - проблема не тільки Пологівщини, а й сусідніх районів. Кому кого не вистачає і на що готове піти керівництво районів задля залучення фахівців на свої території?

 

Пологівцям не вистачає лікарів-сімейників і медичного персоналу

 

Пологівський ЦПМСД зіткнувся із проблемою нестачі сімейних лікарів. Дев'ять тисяч жителів району не підписали декларацію з лікарями, але потребують медичного обслуговування. Через брак кадрів виїзні прийоми по селах проводяться сімейниками по черзі раз на тиждень.

 

“На жаль, через нестачу фахівців люди поки що не можуть обрати свого лікаря у селах Семенівка, Вербове, на селі Пологи - працює один лікар, інший - в декретній відпустці. Довелося перевести лікаря з Федорівки до амбулаторії Поліг, але він продовжує здійснювати щотижневі виїзди до федорівської амбулаторії, тож у це село також потрібен лікар.

 

Навантаження на прийомах в міській амбулаторії більше, ніж в сільській. Лікарі приймають понаднормово та ще й незадекларованих пацієнтів, тому виникає проблема з чергами. Наразі замість 17-20 пацієнтів на день лікарі обслуговують 55-60.

 

Умови праці і проживання для сімейників у селах вирішуються індивідуально“, - інформує головний лікар Пологівського ЦПМС Анна Дуб.

 

Гострої потреби у лікарях вузького направлення у Пологівській БЛІЛ сьогодні немає, зазначає головний лікар Роман Кравченко.

 

“Питання із забезпеченням кадрами у лікарні, більш-менш стабільне. Ряди спеціалістів поповнили лікарі, які перейшли до нас працювати із залізничної лікарні - невролог і терапевт. В основному вони працюють над проведенням профоглядів.

 

Але слід зазначити: в умовах медичного реформування при незмінній оплаті праці лікарів вторинної ланки ризикуємо залишитись взагалі без спеціалістів. Поки перспективи нашої лікарні не визначені, не можна спрогнозувати, як складеться ситуація зі спеціалістами вже завтра. Сподіваємось на те, що молоді лікарі при виборі подальшого місця роботи обиратимуть саме нашу лікарню. У штатному складі установи маємо працівників передпенсійного віку, їх потрібно буде комусь замінити. Маємо і інші нюанси: інтерни, які проходять навчання у лікарні, не хочуть залишатися працювати у Пологах. Розцінюють нашу лікарню як гарну базу для інтернатури, але, на жаль, не для праці.

 

Маємо вакансії медичних сестер. На середньому медичному персоналі досить велике навантаження, що викликає плинність кадрів.

 

Можливості забезпечення житлом лікарів у Пологах немає,” - наголошує керівник медустанови.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
6
Сміх
18
Жах
34
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)