Ми пам’ятаємо тебе, Олю… Есть фото

28 Листопада 2013 10:16  0  5183

ОсобистістьМи пам’ятаємо тебе, Олю…

В ювілейний рік народження пологівської співачки Ольги Бойко про неї згадують всі, кому пощастило знати цю творчу особистість та з нею працювати, хто був поруч у періоди розквіту її таланту і тоді, коли перестало битися її серце.

 

У цьому році талановита авторка та виконавиця власних пісень із села Чапаєвка Ольга Бойко святкувала б свій 40-річний ювілей.

 

Їй було 27 років, коли тяжка недуга здолала молодість, красу, забравши життя дівчини. В особі своєї землячки Ольги Бойко Пологівщина втратила автора віршів, музики, пісень, гумористичних мініатюр. Та все ж найбільша втрата – для матері.Вона завжди підтримувала доньку у всіх її справах.

 

Сьогодні Ольгу згадують її рідні, близькі, друзі, всі, хто був із нею знайомий. Нам пишуть прості люди, які пам’ятають Ольгу Бойко. До редакції надходять електронні листи із різних куточків світу. Оля запала у пам'ять усім квітучою, співочою, мов соловейко, гарною, наче квітка.

 

- Оля - учасниця і призер обласних і Всеукраїнських конкурсів, таких як «Зорепад», «Пісенний Вернісаж», «Перлина сезону», «Червона рута», – розповіла Газеті Марина ГАСПАРЯН.

 

 

- Вона чудово співала, красиво говорила зі сцени, грала у театрі, однією з перших стала лауреатом обласного конкурсу талановитої молоді у номінації «естрадне мистецтво». Вона працювала у Чапаєвському сільському будинку культури, вчителювала у школі. Легкий, веселий характер і душевна чарівність робили Олю душею компанії, тому у неї до сьогодні залишилося так багато друзів. Приємно дуже, що Оля присвятила мені пісню «Моя Марина», яку потім для мене почав співати мій чоловік. Пам’ятаю її справжньою леді та вольовою жінкою.

 

Пологівець Михайло ШЕПЕЛЬ був для Олі і другом, і творчим натхненником , який постійно підтримував її.

 

 

- Ми познайомилися восени 1994 року. Вперше до мене звернулася Оля, ні, Оля посоромилася, підійшла до мене її тітка Наталія. Попросила допомогти із записом фонограми. Я до цього бачив Олю на сцені, чув її пісні, тому із радістю погодився, - із посмішкою на вустах пригадує Михайло Васильович, наче то було вчора.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ми пам’ятаємо тебе, Олю, і співаємо для тебе

 

- Я супроводжував її майже на всі конкурси, вона мене вже називала своїм талісманом, радилася зі мною. Я допомагав їй, ми були друзями. Із особливим теплом згадує Михайло Шепель пісню «Лебеді кохання». Ми почули ту мелодію на одному із фестивалів. Це була пісня подружжя з Івано-Франківської області, вони звалися ансамблем «Борути». Так запала та пісня мені в душу, що ми попросили у них фонограму, й Оля почала її співати із Сергієм Титюком. Саме цю пісню вона співала на моєму 40-річному ювілеї. Також пригадую випадок, коли у Донецьку, здається це була "Перлина сезону", виступ Олі здивував журі. Разом із нею на сцену вийшов Ромео Гаспарян та Марина Діденко, вони зробили підтанцьовку до її пісні про циганку. Така весела була композиція. Справа в тому, що на репетиціях Ольга співала сама, тому коли на сцену вийшла ця чарівна пара, журі були вражені і не могли приховати своє радісне здивування. Ми ще довго згадували ту нашу поїздку, сміялися до сліз... Для нього Ольга Бойко й зараз - жива дзвінкоголоса Оля.

 

Також спогадами про Ольгу поділилася Валентина ХОЛОДЕНКО, яка за життя Олі працювала у Пологівському РБК. У неї залишилися приємні спомини про пологівську зірочку.

 

 

- Ольгу Бойко в колективі всі любили і поважали. Коли Оля захворіла, їй всі співчували, але намагалися не подати виду, не хотіла, щоб її жаліли. Оля була серйозною і відповідальною людиною, але в цей же час – життєрадісною сміхотункою.

 

Боляче писати про Олю у минулому часі. «Злет натхнення» ім. Ольги Бойко – друге життя співачки Дванадцятий рік поспіль у Пологах вшановують пам’ять талановитої землячки, проводячи у Пологівському РБК міжрайонний конкурс-фестиваль «Злет натхнення» ім. Ольги Бойко, який щорічно проводиться на день народження співачки – 2 листопада.

 

 

Після смерті Олі її друзі організували вечір пам’яті, згадували про неї, співали її пісень, а вже наступного року народився районний конкурс, названий на честь гурту, у якому співала Ольга Бойко, - «Натхнення». Районний конкурс швидко набув статусу міжрайонного. Він щорічно збирає повний зал глядачів, артистів, відкриває нові таланти й імена. 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)