Вона не чарівник, але майстерність і вправність її рук зцілює Есть фото

4 Квітня 2013 11:57  0  2410

ОсобистістьВона не чарівник, але майстерність і вправність її рук зцілює

Лариса Войко зізнається: з дитинства хотіла працювати в лікарні.

 

Закінчивши Мелітопольське медучилище, Лариса Василівна планувала залишитись у рідному місті Мелітополі, але зустріла своє кохання. Не вагаючись, переїхала до коханого і залишилась працювати у Пологах

 

До пацієнтів – особлива увага

 

Лариса Войко працює за фахом вже 43 роки, з них 23 – масажистом у Пологівській ЦРЛ.

 

Лариса Василівна виховала двох прекрасних дітей - сина і доньку.

 

Зараз Лариса Василівна з посмішкою згадує свої перші кроки в медицині. Особливо перший складний укол, який їй, ще юній медсестрі, довелось робити жінці, хворій на серце. 

 

Потрібно було ввести ліки на основі масляного розчину, це треба робити вкрай бережно, щоб уникнути ускладнень. Лариса Войко хвилювалась, здавалось, скляний шприц ось-ось вислизне з рук, проте із завданням впоралась.

 

Зараз Лариса Василівна вже професіонал. Працює масажистом терапії Пологівської ЦРЛ. Під її опікою сотні пацієнтів. Лариса Василівна вправно робить: коригуючий масаж дітлахам, хворим на ДЦП, дисплазію. Проте основна категорія її пацієнтів – дорослі.

 

 

Ранкова зарядка – ваше здоров’я

 

Зі слів Лариси Войко, останнім часом побільшало пологівців, хворих на сколіоз. Причина тому - сидячий спосіб життя. Тому Лариса Войко радить щодня виконувати гімнастичні вправи.

 

- Будьте певні: якщо ви почнете займатися собою, безперечно, почуватимете себе краще. Ваша постава обов’язково вас порадує, зазнає змін на краще фігура (що особливо важливо для жінок). Також я бажаю пологівцям бути в гармонії з собою та своїм тілом.

 

7 квітня відзначається Всесвітній день здоров’я.

 

Бажаємо усім, хто працює у сфері медицини, та пересічним громадянам не знати хвороб, суму та прикрощів, частіше посміхатись, бути активними, більше спілкуватись та радіти кожному дню.

 


Фотограф: Наталія Недялкова

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)