Як зробити борщ суперчервоним?

16 Січня 2017 09:33  0  1539

Живемо вдомаЯк зробити борщ суперчервоним?

Секрет насиченого кольору  в борщі – присутність кислоти.  Якщо брати до уваги саме червоний буряк, то він містить водорозчинні пігменти, що надають борщу яскравого  кольору.

У буряку містяться водорозчинні пігменти – антоціани. Вони червоні. І надають борщу кольору. Весь секрет в тому, що антоціани, відповідно і борщ, мають такий гарний червоний колір

лише в кислому середовищі.

 

Квашені продукти кидати треба разом з буряком.

І є ще один нюанс. Кислоту або ж кислі продукти – квашену капусту, квашені сливи, квашені помідори – треба додавати саме в той момент, коли смажиться буряк.

 

Чому ж борщ з томатом виходить набагато яскравішим?

Справа в тому, що в томатній пасті вже міститься оцтова кислота. Вона і зумовлює червоне забарвлення борщу. А ще борщ на другий день  набуває ще більш насиченого кольору і смаку.

 Борщ складається з багатьох інгредієнтів, і вони руйнуються термічно, коли ми їх варимо, виділяючи молекули смаку. Але це руйнування не завершується після того, як ми знімаємо борщ з плити. Після того ці смакові молекули просто вже не вилітають, а залишаються під кришкою. З часом їх стає набагато більше, тому на другий день борщ і стає смачнішим та ароматнішим! 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)