На скільки каструль борщу вистачить зарплати

18 Листопада в 07:32  0  430

На Вкраїні та у світіНа скільки каструль борщу вистачить зарплати

На середню зарплату в Києві можна зварити 304 каструлі борщу

 

В Україні приготування каструлі борщу найдешевше обходиться жителям Тернопільської області (23,7 грн), а найдорожче – киянам (28,65 гривень). Однак якщо на середню зарплату в Києві можна зварити 304 каструлі національної страви, то в Тернополі тільки 165 каструль.

 

Ціна головної національної страви країни залежить, перш за все, від вартості м’яса. Найбільш висока вартість даного інгредієнта зафіксована в Києві. Так, за кілограм свинини в столиці доведеться віддати 74,22 грн, на 12 грн, або майже на 20% більше, ніж в Тернопільській області.

 

Що стосується овочів, то в Києві ціни на них на 25% вищі, ніж на заході України. В цілому, в інших регіонах країни вартість борщу зараз нижче київської на 2-10%.

 

Однак з урахуванням найвищої середньої зарплати в столиці (8705 грн/місяць) виходить, що кияни можуть на зароблені гроші зварити 304 каструлі умовного борщу, а тернополяни (3803 грн/місяць) – лише 165 каструль.

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)