Борги не випускають

7 Грудня 2011 12:06  0  3093

Запитай у "РАЙОНКИ"Борги не випускають

   Нині вийшов закон про те, що за умови боргів, причому банальних - навіть за комунальні послуги, не кажучи вже про кредити, можна не тільки отримати своє майно у вигляді опису, а й просто випадково на митниці дізнатися, що тебе не випускають за кордон.


   У зв'язку з чим питання - а чи можна якось дізнатися до того, як поїдеш, - чи немає у тебе таких записів?

 

   З цим питанням «Районка» звернулася до начальника відділу державної виконавчої служби Пологівського РУЮ Світлани МОЛОЧИНСЬКОЇ:

 

   - Вважаю, що кожен громадянин сам повинен знати, завинив він кому чи ні. Рекомендую спочатку самостійно проаналізувати, чи сплачені вами всі комунальні послуги, абонентна плата за телефон, світло, контракти мобільних операторів, кредити по банківських установах, чи не виступили Ви поручителем перед банківською установою за будь-кого з фізичних чи юридичних осіб, чи не виступаєте солідарним боржником або неплатником аліментних платежів. І якщо виник якийсь сумнів, то звіртесь з комунальними та іншими установами, які надають Вам відповідні послуги щодо виникнення заборгованості перед ними. Якщо виступили поручителем, то з'ясуйте у відповідній банківській установі про своєчасність та повноту сплати кредитних платежів тією особою, за яку поручилися. Крім того, можна звернутись до відповідних відділів державної виконавчої служби та державної митної служби.

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)