У Пологах продовжили харчування безхатченків

10 Січня в 16:37  0  397

Події містаУ Пологах продовжили харчування безхатченків

У зв’язку з затриманням перерахунку коштів з Обласного бюджету, пологівські безхатченки на тиждень лишились гарячих обідів.


Нагадаємо, що з листопада 2017 року люди, які опинилися у складних життєвих обставинах мали можливість поїсти на території територіального центру.


Наразі питання з фінансами вирішено, - повідомила керівник КУ «Територіальний центр соціального обслуговування» Тетяна Терен.


За інформацією Пологівської РДА з 9 січня 2018 року продовжено гаряче харчування за рахунок обласної Програми соціального захисту бездомних громадян, осіб, звільнених з місць позбавлення волі та осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах.


Гаряче харчування відбувається двічі на тиждень: вівторок та четвер о 12:00. Вони можуть поїсти та трохи відігрітися як в установі, так і взяти обід з собою. В середньому обіди відвідує 19 осіб. На реалізацію Програми на січень-лютий 2018 року виділено 5520 грн з Обласного бюджету.

 

Шановні пологівці, хто знає про нужденних людей - направляйте їх за адресою: м. Пологи, вул І.Чеберка,23. Там їх накормлять та обігріють!

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)