Провідники: “Знову літо - бомжі їдуть на моря”

11 Червня в 12:26  0  1289

У регіоніПровідники: “Знову літо - бомжі їдуть на моря”

Із потеплінням всі прагнуть відпочинку. На море до курортного міста не всі їдуть аби розслабитись та релаксувати. Безхатченки спішать туди, щоб помитися у морі і підзаробити.

 

Вже неодноразово чули від пологівців, та й не тільки, про велике “переселення” безхатченків до Бердянську. Вони, за словами пасажирів потягів, їдуть до курортного міста з метою помитися та трохи підзаробити.

 

Адже у розпалі курортного сезону безхатченки чергують на пляжах Бердянська, в пошуках елементарного “підзаробітку”, у вигляді залишених без догляду речей розмореними відпочивальниками.

 

Обурені сусідством таких пасажирів не лише користувачі залізничним транспортом, а й провідники.Серед них і працівник потягу приміського сполучення Микола Лукашевич:

 

“Часто у вагоні спостерігаю, як безхатченки перебирають свої речі, залишаючи бруд та розповсюджуючи стійкий сморід. На зауваження люди цієї категорії реагують, в основному, бурхливо, зі скандалами. Всі вони мають при собі пенсійні посвідчення, відповідно до цих документів і катаються хто куди і безплатно. Часто ці люди знаходяться під дією оковитої, тому спричиняють багато незручностей для пасажирів та працівників потягів. То станцію просплять, то зле їм стає... Із потеплінням велика кількість безхатченків часто почали курсувати до Бердянська.”

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)